Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 iun. 2025 și 2 iun. 2025.
Sârmă zincată plastifiată verde 1.8/2.6 mm pentru garduri
Plasă gard verde zincată plastifiată 1.8/2.6 mm, H=2m, L=10m
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20649984
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
696.892 RON
Profit net
61.291 RON
Capitaluri proprii
123.540 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.108.481 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 43.316 RON | 340.161 RON | 557.324 RON | 590.497 RON | 630.924 RON | 841.849 RON | 999.766 RON | 1.151.631 RON | 900.562 RON | 1.242.359 RON | 1.313.207 RON | 1.095.550 RON | 925.571 RON | 823.166 RON | 583.736 RON | 696.892 RON |
| Profit net | -14 RON | 221 RON | 11.484 RON | 27.548 RON | 23.428 RON | 33.280 RON | 33.396 RON | 78.307 RON | 95.277 RON | 39.795 RON | 148.358 RON | 193.976 RON |
Comparație cu 925 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 103.840 RON |
| 67.372 RON |
| 65.480 RON |
| 25.365 RON |
| 61.291 RON |
| Total active | 54.927 RON | 57.596 RON | 127.290 RON | 211.406 RON | 192.260 RON | 184.646 RON | 152.623 RON | 152.598 RON | 178.683 RON | 186.269 RON | 269.406 RON | 415.966 RON | 255.101 RON | 249.251 RON | 264.326 RON | 268.536 RON | 263.751 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 28.170 RON | 21.432 RON | 12.961 RON | 9.375 RON | 2.425 RON | 48 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.773 RON |
|---|
| Active circulante | 54.927 RON | 57.596 RON | 127.290 RON | 183.236 RON | 170.828 RON | 171.685 RON | 143.248 RON | 150.173 RON | 178.635 RON | 186.269 RON | 269.406 RON | 415.966 RON | 255.101 RON | 249.251 RON | 264.326 RON | 268.536 RON | 260.978 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.586 RON | -3.365 RON | 8.119 RON | 35.667 RON | 59.095 RON | 92.375 RON | 81.911 RON | 78.507 RON | 95.477 RON | 103.472 RON | 186.130 RON | 292.105 RON | 177.042 RON | 171.066 RON | 200.299 RON | 171.869 RON | 123.540 RON |
|---|
| Datorii totale | 58.513 RON | 60.961 RON | 119.171 RON | 175.739 RON | 133.165 RON | 92.271 RON | 70.712 RON | 74.091 RON | 83.206 RON | 82.797 RON | 83.276 RON | 123.861 RON | 78.059 RON | 78.185 RON | 64.027 RON | 96.667 RON | 140.939 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|