Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/20690665
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANISLAVOV ISTVÁN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
413.880 RON
Profit net
3.050 RON
Capitaluri proprii
269.875 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 558.794 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 627.234 RON | 537.701 RON | 585.405 RON | 875.029 RON | 781.355 RON | 693.143 RON | 903.585 RON | 969.279 RON | 801.599 RON | 958.316 RON | 888.359 RON | 558.998 RON | 498.381 RON | 571.570 RON | 536.161 RON | 447.373 RON | 413.880 RON |
| Profit net | 31.546 RON | 34.679 RON | -22.905 RON | -47.357 RON | 4.045 RON | 3.987 RON | 2.176 RON | 8.457 RON | 12.220 RON | 5.057 RON | 4.378 RON | -61.040 RON |
Comparație cu 52 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 31.439 RON |
| 12.023 RON |
| -73.848 RON |
| -92.846 RON |
| 3.050 RON |
| Total active | 634.466 RON | 592.331 RON | 624.548 RON | 802.543 RON | 471.239 RON | 530.617 RON | 592.425 RON | 542.867 RON | 555.357 RON | 596.129 RON | 597.742 RON | 548.516 RON | 549.494 RON | 473.003 RON | 389.733 RON | 416.875 RON | 367.305 RON |
|---|
| Active imobilizate | 56.493 RON | 33.612 RON | 11.900 RON | — | — | 12.155 RON | 9.985 RON | 7.996 RON | 5.826 RON | 3.657 RON | 1.487 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 577.973 RON | 558.719 RON | 612.648 RON | 802.543 RON | 471.239 RON | 518.462 RON | 582.440 RON | 534.871 RON | 549.531 RON | 592.472 RON | 596.255 RON | 548.516 RON | 549.494 RON | 473.003 RON | 389.733 RON | 416.875 RON | 367.305 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 46.360 RON | 81.039 RON | 308.134 RON | 260.776 RON | 264.821 RON | 418.808 RON | 420.984 RON | 429.442 RON | 441.662 RON | 446.718 RON | 451.097 RON | 390.057 RON | 421.496 RON | 433.519 RON | 359.671 RON | 266.825 RON | 269.875 RON |
|---|
| Datorii totale | 592.306 RON | 512.236 RON | 320.490 RON | 541.767 RON | 206.418 RON | 113.276 RON | 171.911 RON | 113.543 RON | 115.292 RON | 149.978 RON | 148.065 RON | 160.474 RON | 127.554 RON | 41.278 RON | 31.878 RON | 151.866 RON | 97.430 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 7 | 4 | 5 | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|