Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 20 oct. 2020 și 1 oct. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 60 atribuiri.
studiu de coexistenta
Lucrări modernizare rețele electrice străzi în Comuna Cenad
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/20807200
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-15.
Cifră de afaceri
49.768.001 RON
Profit net
2.442.556 RON
Capitaluri proprii
2.853.269 RON
Număr mediu salariați
61
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 23.472.342 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 242 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 34.765 RON | 29.933 RON | 97.205 RON | 36.707 RON | 37.542 RON | 70.536 RON | 134.556 RON | 79.390 RON | 271.829 RON | 702.006 RON | 1.354.253 RON | 2.007.427 RON | 4.824.398 RON | 10.819.809 RON | 23.279.373 RON | 20.269.024 RON | 49.768.001 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -26.904 RON | -10.874 RON | 14.423 RON | 4.850 RON | 9.081 RON | 19.528 RON | 29.009 RON | -1.901 RON | 122.251 RON | 233.422 RON | 146.697 RON | 322.907 RON | 492.094 RON | 489.031 RON | 3.447.173 RON | 1.556.332 RON | 2.442.556 RON |
| Total active | 17.159 RON | 2.631 RON | 18.072 RON | 18.507 RON | 17.031 RON | 38.796 RON | 101.733 RON | 52.233 RON | 230.564 RON | 653.874 RON | 495.931 RON | 1.789.918 RON | 4.038.811 RON | 4.204.784 RON | 9.708.748 RON | 15.675.982 RON | 30.922.866 RON |
| Active imobilizate | — | — | 2.138 RON | 1.405 RON | 672 RON | — | 0 RON | — | — | — | 74.728 RON | 103.906 RON | 698.751 RON | 605.027 RON | 3.501.212 RON | 3.650.092 RON | 6.870.841 RON |
| Active circulante | 17.159 RON | 2.631 RON | 15.934 RON | 17.102 RON | 16.359 RON | 38.796 RON | 101.733 RON | 52.233 RON | 230.564 RON | 653.874 RON | 421.203 RON | 1.686.012 RON | 3.340.060 RON | 3.599.757 RON | 6.207.536 RON | 12.025.890 RON | 24.052.025 RON |
| Capitaluri proprii | -7.028 RON | -17.901 RON | -3.478 RON | 1.372 RON | 10.453 RON | 29.981 RON | 58.990 RON | 28.081 RON | 150.332 RON | 233.754 RON | 146.951 RON | 323.147 RON | 492.334 RON | 489.271 RON | 3.447.413 RON | 2.288.975 RON | 2.853.269 RON |
| Datorii totale | 24.187 RON | 20.532 RON | 21.550 RON | 17.135 RON | 6.578 RON | 8.815 RON | 42.743 RON | 24.152 RON | 80.232 RON | 420.120 RON | 348.980 RON | 1.466.771 RON | 3.555.024 RON | 3.721.892 RON | 6.316.050 RON | 13.465.165 RON | 28.151.245 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 2 | 3 | 4 | 7 | 11 | 11 | 25 | 38 | 45 | 61 |