Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/208380
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Prin: TOROK FRANCISC
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50 RON
Profit net
-1.311 RON
Capitaluri proprii
-58.019 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 20.542 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.964 RON | 18.213 RON | 23.609 RON | 24.739 RON | 33.261 RON | 22.732 RON | 41.330 RON | 39.565 RON | 34.637 RON | 31.260 RON | 26.210 RON | 8.565 RON | 50 RON |
| Profit net | -17.849 RON | -8.471 RON | -3.541 RON | -5.581 RON | 5.473 RON | -2.820 RON | 10.016 RON | -7.162 RON | -15.465 RON | -5.485 RON | -4.773 RON | -2.030 RON | -1.311 RON |
| Total active | 215 RON | 1.469 RON |
Comparație cu 220 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 32), pentru anul 2021.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.539 RON |
| 1.498 RON |
| 1.479 RON |
| 1.442 RON |
| 4.157 RON |
| 443 RON |
| 883 RON |
| 488 RON |
| 427 RON |
| 27 RON |
| — |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 215 RON | 1.469 RON | 1.539 RON | 1.498 RON | 1.479 RON | 1.442 RON | 4.157 RON | 443 RON | 883 RON | 488 RON | 427 RON | 27 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | -17.638 RON | -25.340 RON | -28.880 RON | -34.461 RON | -28.988 RON | -31.808 RON | -21.792 RON | -28.954 RON | -44.420 RON | -49.905 RON | -54.678 RON | -56.708 RON | -58.019 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.849 RON | 26.805 RON | 30.415 RON | 35.959 RON | 30.467 RON | 33.250 RON | 25.949 RON | 29.397 RON | 45.303 RON | 50.393 RON | 55.105 RON | 56.735 RON | 58.019 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
|---|