Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 mar. 2017 și 17 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 56 atribuiri.
Revizie instalatii electrice, verificari PRAM
Scoala Gimnazială Dumitru Gavrilescu Gârliciu
Servicii de verifcare si reparatii instalatii electrice , alimentare 380 v laborator alimentatie
lucrari instalatii electrice
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE
Lucrari instalati electrice
lucrari instalatii electrice
lucrare instalatie electrica
verificare PRAM
verificare PRAM
retea electrica laborator
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE
4531000-3
Revizie tablouri electrice școala.
Revizie tablouri electrice.
Alimentare plita electrica
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE
45310000-3
UCRARI INSTALATII ELECTRICE NUMAR DE REFERINTA: elamc56
45310000-3
45310000-3
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE NUMAR DE REFERINTA: elamc52
LUCRARI INSTALATII ELECTRICE NUMAR DE REFERINTA: elamc53
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21060307
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
50.915 RON
Profit net
8.889 RON
Capitaluri proprii
99.152 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 22.549 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 328.436 RON | 285.327 RON | 132.435 RON | 276.478 RON | 130.775 RON | 28.036 RON | 48.584 RON | 54.615 RON | 43.392 RON | 27.566 RON | 81.947 RON | 220.891 RON | 191.593 RON | 69.101 RON | 25.558 RON | 50.915 RON |
| Profit net | 22.465 RON | -29.113 RON | -7.344 RON | -244 RON | -20.889 RON | -26.919 RON | -10.036 RON | 2.856 RON | -4.548 RON | -5.848 RON | -2.657 RON | 48.025 RON |
Comparație cu 240 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 33), pentru anul 2025.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 90.174 RON |
| 17.774 RON |
| 6.234 RON |
| 8.889 RON |
| Total active | 285.413 RON | 238.944 RON | 145.036 RON | 188.308 RON | 122.438 RON | 84.611 RON | 65.294 RON | 76.964 RON | 71.454 RON | 72.855 RON | 76.067 RON | 103.719 RON | 120.485 RON | 94.307 RON | 102.337 RON | 108.449 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 1.354 RON | 754 RON | 254 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 6.597 RON | 5.277 RON | 8.541 RON | 6.387 RON | 4.234 RON |
|---|
| Active circulante | 285.413 RON | 238.944 RON | 143.682 RON | 187.554 RON | 122.184 RON | 84.611 RON | 65.294 RON | 76.964 RON | 71.454 RON | 72.855 RON | 76.067 RON | 97.122 RON | 115.208 RON | 85.766 RON | 95.950 RON | 104.215 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.580 RON | 3.467 RON | -3.659 RON | -3.903 RON | -24.792 RON | -51.712 RON | -61.748 RON | -58.892 RON | -63.440 RON | -69.288 RON | -71.945 RON | -23.920 RON | 66.254 RON | 84.028 RON | 90.263 RON | 99.152 RON |
|---|
| Datorii totale | 252.833 RON | 235.477 RON | 148.695 RON | 192.211 RON | 147.230 RON | 136.323 RON | 127.042 RON | 135.856 RON | 134.894 RON | 142.143 RON | 148.012 RON | 127.639 RON | 54.231 RON | 10.279 RON | 12.074 RON | 9.297 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|