Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21374644
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Prin: RADU PAULA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
140.362 RON
Profit net
549 RON
Capitaluri proprii
-52.530 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 141.092 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.733 RON | 168.178 RON | 179.529 RON | 142.831 RON | 96.764 RON | 114.827 RON | 142.202 RON | 150.242 RON | 133.261 RON | 140.362 RON |
| Profit net | 1.836 RON | 3.598 RON | 3.029 RON | -8.813 RON | -5.961 RON | -3.079 RON | -12.944 RON | -13.640 RON | -17.305 RON | 549 RON |
| Total active | 23.697 RON | 29.187 RON | 60.210 RON | 67.241 RON | 99.135 RON | 119.255 RON | 143.156 RON | 154.291 RON | 169.047 RON | 181.835 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 1972 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2019.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.716 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 15.981 RON | 29.187 RON | 60.210 RON | 67.241 RON | 99.135 RON | 119.255 RON | 143.156 RON | 154.291 RON | 169.047 RON | 181.835 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.036 RON | 5.634 RON | 8.663 RON | -150 RON | -6.111 RON | -9.190 RON | -22.134 RON | -35.774 RON | -53.079 RON | -52.530 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.661 RON | 23.553 RON | 51.547 RON | 67.391 RON | 105.246 RON | 128.445 RON | 165.290 RON | 190.065 RON | 222.126 RON | 234.365 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|