Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

RV

ROSA VANTURILOR SA

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
mandat administratori expiratProfil nerevendicat
CUI
21480556
Nr. reg.
J12/1566/2007
Înființată
29/03/2007
Formă juridică
SA
Cod CAEN
6810

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

27,2 K RON

2025

Profit net

9,5 K RON

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Formă juridică
SA

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(3)
reprezentant al persoanei juridice(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2007-04-02

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 29/03/2007

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. IAŞILOR, Nr. 18, Sector 0, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0744261805
Cod poștal
400146
Data înregistrării
29/03/2007

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/21480556

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ROSA VANTURILOR SA este 21480556.

ROSA VANTURILOR SA este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/1566/2007, din data de 29/03/2007.

ROSA VANTURILOR SA are sediul social la adresa Str. Str. IAŞILOR, Nr. 18, Sector 0, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 6810 — Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii.

Nu, ROSA VANTURILOR SA nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, ROSA VANTURILOR SA este activă.

În 2025, ROSA VANTURILOR SA a raportat o cifră de afaceri de 27.200 RON.

Companii similare

EROILOR RESIDENCE IMOBILIARE S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
XZERO MBY S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NEITH PROPERTIES S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ATEKA TIME IMPEX SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LTC IMOBILE SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
HEGDE CONSULTING S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
EDI BAKHIT SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DDG REAL INVEST S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
EROILOR RESIDENCE IMOBILIARE S.R.L.Sat Floreşti, Comuna FloreştiClujCumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
XZERO MBY S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
NEITH PROPERTIES S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
ATEKA TIME IMPEX SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
LTC IMOBILE SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujCumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
HEGDE CONSULTING S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
EDI BAKHIT SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
DDG REAL INVEST S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—

Contact

0744261805

Str. Str. IAŞILOR, Nr. 18, Sector 0 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
27.200 RON
Profit net
9.488 RON−34%
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
2 apr. 2007

Verificat ultima dată la 26 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).

  • FERRARI ROM SERVICE SRLBistriţa-Năsăud · radiată

    Prin: FERRARI FRANCESCO

  • GOER GROUP SRLCluj

    Prin: NEVI ANGELO

  • GRANDI OPERE INGINERIE SRLCluj · radiată

    Prin: FERRARI FRANCESCO

  • MIREEA INVESTMENT SRLBucureşti · radiată

    Prin: FERRARI FRANCESCO

  • ROMANIAN PRODUCTION CENTRE SRLBucureşti · radiată

    Prin: FERRARI FRANCESCO

  • SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA MOBILA SI TAPITERIEBucureşti

    Prin: CAZAC MARIA

  • VIVE SRLSuceava

    Prin: CAZAC MARIA

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

27.200 RON

0,0%

Profit net

9.488 RON

-33,7%

Capitaluri proprii

2.061.418 RON

42,0%

Număr mediu salariați

0

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 31.085 RON

89din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateExcelentă25/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateExcelentă25/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
37,41

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
37,41

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
1,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
34,9 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,5 %
Cifră de afaceri / salariat
—
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 2067 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri27.200 RON
    P25 40.458 RONMediană 159.718 RONP75 421.406 RON

    Peste 21% dintre firmele comparabile

  • Profit net9.488 RON
    P25 -1.723 RONMediană 25.882 RONP75 154.489 RON

    Peste 41% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați—
    P25 1Mediană 1P75 1

    Peste 0% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat—
    P25 114.809 RONMediană 239.822 RONP75 485.045 RON

    Peste 0% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri7.000 RON12.000 RON13.000 RON20.000 RON11.000 RON12.000 RON14.000 RON13.200 RON13.920 RON15.000 RON17.500 RON21.000 RON30.000 RON42.000 RON24.000 RON27.200 RON27.200 RON
Profit net-11.893 RON-1.267 RON2.421 RON8.874 RON2.736 RON1.972 RON4.407 RON3.838 RON5.653 RON-2.179 RON-58.060 RON9.048 RON23.849 RON33.270 RON14.431 RON14.318 RON9.488 RON
Total active3.318.448 RON3.188.075 RON3.190.723 RON3.200.382 RON3.203.671 RON3.212.733 RON3.208.888 RON3.214.883 RON3.218.930 RON3.220.076 RON831.481 RON1.368.988 RON1.395.676 RON1.427.650 RON1.446.370 RON1.467.467 RON2.084.060 RON
Active imobilizate3.036.228 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON3.121.363 RON793.131 RON893.809 RON1.083.736 RON1.133.369 RON1.217.114 RON1.222.353 RON1.237.087 RON
Active circulante282.220 RON66.712 RON69.360 RON79.019 RON82.308 RON91.370 RON87.525 RON93.520 RON97.567 RON98.713 RON38.350 RON475.179 RON311.940 RON294.281 RON229.256 RON245.114 RON846.973 RON
Capitaluri proprii3.105.847 RON3.187.583 RON3.190.005 RON3.198.879 RON3.201.614 RON3.203.586 RON3.207.994 RON3.211.832 RON3.217.485 RON3.215.305 RON829.014 RON1.366.062 RON1.389.911 RON1.423.181 RON1.437.612 RON1.451.930 RON2.061.418 RON
Datorii totale212.601 RON717 RON718 RON1.762 RON2.057 RON9.147 RON894 RON3.051 RON1.445 RON4.771 RON2.467 RON2.926 RON5.765 RON4.469 RON8.758 RON15.537 RON22.642 RON
Număr mediu salariați—————————0—————0—

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă