Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 iun. 2016 și 10 oct. 2025.
Serviciul de mentenanță pentru pompele de căldură de la Centrul de zi pentru copii din orașul Tăuții
Oferta de pret Schimbator de caldura + antigel instalatie - Primaria Repedea
Mentenanta si service pentru 2 bucati pompe de caldura aer-apa la Caminul Cultural Trestia
Oferta de pret servicii mentenanta la pompa de caldura la Centrul de informare turistica Vadul Izei
Servicii de mentenanta la pompele de caldura de la Scoala Primara si Gradinita Poienile de Sub Munte
„Achiziţionare sistem pompe de căldură pentru sediul Consiliului Judeţean Sălaj”
Studiu de fezabilitate implementare sistem de incalzire
Materiale consumate pentru mentenanta pompei de caldura CIA Poieni
Sistem de incalzire si productie ACM cu pompa de caldura aer-apa 35kW termici
Mentenanta sistemului de incalzire CIA - Poienile de sub Munte si CTF Ardusat - Maramures
Mentenanta sistemului de incalzire cu pompe de caldura la sediul primariei Tarcau - jud Neamt
Sistem de incalzire si producere apa calda menajera cu pompa de caldura aer-apa la CTF Ardusat - MM
Reparatii la conductele de transport agent termic din canalul termic de la CIA Poienile de sub Munte
Reparatii pompe de caldura Bernoulli 70kW - La sediul CIA - Poienile de Sub Munte - Maramures
Antigel pentru instalatia de incalzire la sediu Primariei Bicaz Chei
Livrare si incarcare 650 kg antigel concentrat
Livrare si montaj 2 buc boilere - La sediul CIA - Poienile de Sub Munte - Maramures
POMPA DE CALDURA AER/APA 70KW–Sediu Primarie-Comuna Bicaz Chei
Mentenanta sistemului de incalzire cu pompe de caldura aer-apa la CIA - Poienile de sub Munte
Manopera modificare instalatie incalzire CIA - Poienile de sub Munte - Maramures
REABILITARE SISTEM DE INCALZIRE SCOALA VALENI,COMUNA CALINESTI
Distribuitor pentru foraje la sistemul de incalzire cu pompe de caldura si adaptori
Schimbator de caldura
lUCRARI DE INSTALATII ELECTRICE LA INSTALATII DE INCALZIRE CU POMPE DE CALDURA - La CIA Poieni
Instalatii de incalzire cu pompe de caldura
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21566631
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
793.837 RON
Profit net
80.116 RON
Capitaluri proprii
140.076 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 297.697 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 627.683 RON | 1.928.629 RON | 2.235.840 RON | 1.833.483 RON | 31.323 RON | 69.272 RON | 487.799 RON | 664.886 RON | 412.534 RON | 267.059 RON | 681.387 RON | 937.912 RON | 183.546 RON | 500.021 RON | 838.925 RON | 433.834 RON | 793.837 RON |
| Profit net | 2.767 RON | 9.309 RON | 29.156 RON | 4.499 RON | 1.261 RON | -124.887 RON | 29.576 RON | 2.995 RON | 15.682 RON | -72.835 RON | 137.449 RON | 82.943 RON |
Comparație cu 790 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.627 RON |
| 11.007 RON |
| 1.566 RON |
| 8.761 RON |
| 80.116 RON |
| Total active | 266.562 RON | 1.344.341 RON | 2.632.027 RON | 1.177.623 RON | 665.421 RON | 478.945 RON | 532.336 RON | 405.398 RON | 527.464 RON | 402.515 RON | 545.641 RON | 426.156 RON | 138.892 RON | 380.458 RON | 178.630 RON | 218.994 RON | 332.710 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.045 RON | 101.767 RON | 253.766 RON | 159.523 RON | 117.403 RON | 82.183 RON | 84.687 RON | 26.077 RON | — | 3.487 RON | — | — | — | — | — | — | 37.645 RON |
|---|
| Active circulante | 240.517 RON | 1.242.574 RON | 2.378.261 RON | 1.018.100 RON | 548.018 RON | 396.762 RON | 447.649 RON | 379.321 RON | 527.464 RON | 399.028 RON | 545.641 RON | 426.156 RON | 138.892 RON | 380.458 RON | 178.630 RON | 218.994 RON | 295.065 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.665 RON | -32.118 RON | -2.962 RON | 1.537 RON | 7.763 RON | -124.647 RON | -95.071 RON | 3.235 RON | 15.922 RON | -56.913 RON | 180.536 RON | 83.183 RON | 62.310 RON | 73.791 RON | 76.109 RON | 85.960 RON | 140.076 RON |
|---|
| Datorii totale | 258.897 RON | 1.376.459 RON | 1.765.628 RON | 1.099.274 RON | 610.941 RON | 603.592 RON | 626.407 RON | 401.163 RON | 511.542 RON | 459.428 RON | 365.105 RON | 342.973 RON | 76.582 RON | 306.667 RON | 102.521 RON | 72.680 RON | 192.634 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|