Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21614569
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Prin: VINTILA IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
98.500 RON
Profit net
2.254 RON
Capitaluri proprii
27.752 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 157.146 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.643 RON | 47.668 RON | 62.172 RON | 71.048 RON | 70.279 RON | 108.631 RON | 103.402 RON | 108.254 RON | 105.507 RON | 84.996 RON | 158.197 RON | 178.418 RON | 177.802 RON | 106.202 RON | 115.722 RON | 98.500 RON |
| Profit net | -363 RON | -3.557 RON | 3.335 RON | 231 RON | 3.913 RON | 4.067 RON | 3.360 RON | 950 RON | 161 RON | -2.232 RON | -2.069 RON | 3.561 RON | 3.983 RON | 4.463 RON |
Comparație cu 746 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.194 RON |
| 2.254 RON |
| Total active | 11.338 RON | 14.107 RON | 19.352 RON | 22.665 RON | 29.975 RON | 18.178 RON | 23.477 RON | 36.680 RON | 28.720 RON | 27.669 RON | 36.431 RON | 52.580 RON | 35.578 RON | 23.246 RON | 28.903 RON | 30.858 RON |
|---|
| Active imobilizate | 290 RON | — | — | — | — | — | — | 7.803 RON | 5.392 RON | 3.418 RON | 1.478 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 11.048 RON | 14.107 RON | 19.352 RON | 22.665 RON | 29.975 RON | 18.178 RON | 23.477 RON | 28.877 RON | 23.328 RON | 24.251 RON | 34.953 RON | 52.580 RON | 35.578 RON | 23.246 RON | 28.903 RON | 30.858 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -163 RON | -3.719 RON | -384 RON | -153 RON | 3.759 RON | 7.827 RON | 11.187 RON | 12.137 RON | 12.298 RON | 10.366 RON | 8.297 RON | 11.858 RON | 15.841 RON | 20.304 RON | 25.498 RON | 27.752 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.501 RON | 17.826 RON | 19.736 RON | 22.818 RON | 26.216 RON | 10.351 RON | 12.290 RON | 24.543 RON | 16.422 RON | 17.303 RON | 28.134 RON | 40.722 RON | 19.737 RON | 2.942 RON | 3.405 RON | 3.106 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
|---|