Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/21663260
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: RUSU ADELA SIMONA
Prin: RUSU ADELA SIMONA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.042 RON
Profit net
-160 RON
Capitaluri proprii
-4.186 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 332 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2020.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 118.539 RON | 44.463 RON | 60.132 RON | 37.557 RON | 27.764 RON | 49.041 RON | 24.520 RON | 0 RON | 0 RON | 8.200 RON | — | 5.042 RON | — | — | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 199 RON | -41.613 RON | 12.904 RON | -16.088 RON | -35.851 RON | 7.599 RON | 3.856 RON | -11.996 RON | -2.313 RON | 3.658 RON | -10.026 RON | -2.435 RON | -11.761 RON | -1.922 RON | -104 RON | -271 RON | -160 RON |
| Total active | 121.664 RON | 82.649 RON | 88.214 RON | 58.721 RON | 31.361 RON | 30.242 RON | 33.550 RON | 21.148 RON | 18.834 RON | 22.492 RON | 12.466 RON | 10.031 RON | 6.870 RON | 7.087 RON | 7.107 RON | 7.135 RON | 8.477 RON |
| Active imobilizate | 31.989 RON | 21.788 RON | 8.953 RON | 5.190 RON | 3.533 RON | 1.877 RON | 593 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 89.675 RON | 60.861 RON | 79.261 RON | 53.531 RON | 27.828 RON | 28.365 RON | 32.957 RON | 21.148 RON | 18.834 RON | 22.492 RON | 12.466 RON | 10.031 RON | 6.870 RON | 7.087 RON | 7.107 RON | 7.135 RON | 8.477 RON |
| Capitaluri proprii | 115.439 RON | 73.627 RON | 86.531 RON | 57.539 RON | 21.688 RON | 29.288 RON | 33.144 RON | 21.148 RON | 18.834 RON | 22.492 RON | 12.466 RON | 10.031 RON | -1.730 RON | -3.652 RON | -3.756 RON | -4.027 RON | -4.186 RON |
| Datorii totale | 6.225 RON | 9.022 RON | 1.683 RON | 1.182 RON | 9.673 RON | 954 RON | 406 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.600 RON | 10.739 RON | 10.863 RON | 11.162 RON | 12.663 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — |