Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 sept. 2016 și 19 feb. 2019.
Servicii SSM conform Art. 15 din HG 1425/2006
Servicii SSM conform Art. 15 din HG 1425/2006
Servicii SSM conform Art. 15 din HG 1425/2006
Consultanta privind organizarea activitatii de aparare impotriva incendiilor la locul de munca
Servicii SSM conform Art. 15 din HG 1425/2006
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21692613
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
19.330 RON
Profit net
2.258 RON
Capitaluri proprii
6.630 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.655 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 81.004 RON | 60.070 RON | 64.109 RON | 70.169 RON | 70.873 RON | 65.925 RON | 43.929 RON | 50.843 RON | 40.047 RON | 24.150 RON | 17.733 RON | 16.684 RON | 16.570 RON | 23.245 RON | 18.935 RON | 26.030 RON | 19.330 RON |
| Profit net | 48.069 RON | -28.646 RON | -26.626 RON | 13.709 RON | 5.090 RON | 19.175 RON | -14.186 RON | 1.715 RON | -26.575 RON | -17.537 RON | 157 RON |
Comparație cu 160 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.229 RON |
| 8.235 RON |
| 13.869 RON |
| 6.341 RON |
| 9.132 RON |
| 2.258 RON |
| Total active | 95.605 RON | 51.831 RON | 25.126 RON | 39.971 RON | 45.161 RON | 62.636 RON | 48.091 RON | 27.700 RON | 8.659 RON | 2.804 RON | 4.313 RON | 6.556 RON | 3.114 RON | 11.224 RON | 9.018 RON | 10.927 RON | 7.771 RON |
|---|
| Active imobilizate | 52.640 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 42.965 RON | 51.831 RON | 25.126 RON | 39.971 RON | 45.161 RON | 62.636 RON | 48.091 RON | 27.700 RON | 8.659 RON | 2.804 RON | 4.313 RON | 6.556 RON | 3.114 RON | 11.224 RON | 9.018 RON | 10.927 RON | 7.771 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.548 RON | 49.354 RON | 22.728 RON | 36.438 RON | 41.528 RON | 59.453 RON | 45.267 RON | 16.982 RON | -9.593 RON | -27.130 RON | -26.973 RON | -18.743 RON | -10.508 RON | 3.361 RON | 6.581 RON | 9.372 RON | 6.630 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.057 RON | 2.477 RON | 2.398 RON | 3.533 RON | 3.633 RON | 3.183 RON | 2.824 RON | 10.718 RON | 18.252 RON | 29.934 RON | 31.286 RON | 25.299 RON | 13.622 RON | 6.108 RON | 2.437 RON | 1.555 RON | 1.141 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
|---|