Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21700260
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.968 RON
Profit net
99.634 RON
Capitaluri proprii
501.633 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 249.572 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 43.635 RON | 51.850 RON | 38.670 RON | 53.499 RON | 59.620 RON | 97.565 RON | 102.442 RON | 103.178 RON | 181.115 RON | 126.855 RON | 128.268 RON | 78.684 RON | 110.187 RON | 169.323 RON | 289.987 RON | 223.311 RON | 299.968 RON |
| Profit net | 26.743 RON | 15.641 RON | 8.398 RON | 11.674 RON | 9.216 RON | 63.621 RON | 71.575 RON | 47.616 RON | 60.381 RON | 16.395 RON | 72.211 RON | 33.794 RON | 77.710 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 108.887 RON |
| 26.353 RON |
| 36.083 RON |
| 99.634 RON |
| Total active | 3.311 RON | 10.073 RON | 16.673 RON | 28.913 RON | 37.651 RON | 101.304 RON | 172.545 RON | 85.597 RON | 122.129 RON | 135.572 RON | 188.157 RON | 220.468 RON | 297.973 RON | 356.097 RON | 473.748 RON | 468.658 RON | 516.033 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 5.365 RON | 3.530 RON | 3.071 RON | 3.071 RON | — | — | — | 61.613 RON | — | 218.994 RON | 376.319 RON | 376.319 RON | 366.319 RON |
|---|
| Active circulante | 3.311 RON | 10.073 RON | 16.673 RON | 28.913 RON | 32.286 RON | 97.774 RON | 169.474 RON | 82.526 RON | 122.129 RON | 135.572 RON | 188.157 RON | 158.855 RON | 297.973 RON | 137.103 RON | 97.429 RON | 92.339 RON | 149.714 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.659 RON | 6.982 RON | 15.380 RON | 27.053 RON | 36.269 RON | 99.890 RON | 171.465 RON | 84.081 RON | 96.862 RON | 113.257 RON | 185.469 RON | 218.963 RON | 296.673 RON | 352.927 RON | 379.281 RON | 415.364 RON | 501.633 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.970 RON | 3.091 RON | 1.293 RON | 1.860 RON | 1.382 RON | 1.414 RON | 1.080 RON | 1.516 RON | 25.267 RON | 22.315 RON | 2.688 RON | 1.505 RON | 1.300 RON | 3.170 RON | 94.467 RON | 53.294 RON | 14.400 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|