Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 2 oct. 2017 și 27 nov. 2017.
Modernizare si consolidare acoperis
lucrari hidroizolatii terase
Achizitie directa lucrari de reparatie si renovare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 sept. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/21732556
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
688.635 RON
Profit net
19.048 RON
Capitaluri proprii
374.027 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 897.785 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2022 |
|---|
Comparație cu 353 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 340.374 RON | 226.045 RON | 176.268 RON | 160.861 RON | 224.278 RON | 298.974 RON | 617.384 RON | 502.017 RON | 659.339 RON | 609.175 RON | 315.546 RON | 658.938 RON | 1.004.957 RON | 914.655 RON | 688.635 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 10.932 RON | 23.108 RON | 677 RON | 12.145 RON | 20.742 RON | 29.877 RON | 67.509 RON | 33.715 RON | 57.280 RON | 1.359 RON | 5.906 RON | 5.710 RON | 31.151 RON | 35.630 RON | 19.048 RON |
| Total active | 182.766 RON | 204.159 RON | 203.205 RON | 214.116 RON | 285.197 RON | 362.529 RON | 351.479 RON | 314.494 RON | 549.389 RON | 447.391 RON | 521.752 RON | 754.292 RON | 771.958 RON | 897.779 RON | 828.586 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 11.603 RON | 0 RON | — | 4.561 RON | 4.577 RON | 1.875 RON | 2.421 RON | 1.945 RON | 1.468 RON | 992 RON |
| Active circulante | 182.766 RON | 204.159 RON | 203.205 RON | 214.116 RON | 285.197 RON | 350.926 RON | 351.479 RON | 314.494 RON | 544.828 RON | 442.814 RON | 519.877 RON | 751.871 RON | 770.013 RON | 896.311 RON | 827.594 RON |
| Capitaluri proprii | 55.385 RON | 78.493 RON | 79.170 RON | 91.315 RON | 112.056 RON | 141.934 RON | 209.443 RON | 243.158 RON | 300.438 RON | 301.797 RON | 307.589 RON | 288.916 RON | 320.007 RON | 354.979 RON | 374.027 RON |
| Datorii totale | 127.381 RON | 125.666 RON | 124.035 RON | 122.801 RON | 173.141 RON | 220.595 RON | 142.036 RON | 71.336 RON | 248.951 RON | 145.594 RON | 300.236 RON | 465.376 RON | 451.951 RON | 542.800 RON | 454.559 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 2 |