Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

AS

AXA STEEL SRL

Sat Păuleşti Com. Păuleşti, Satu Mare
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
21791196
Nr. reg.
J2007000700303
Înființată
24 mai 2007
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
3100

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

493,9 K RON

2025

Profit net

6,3 K RON

2025

Angajați

1

2025

Înființată

2007

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
3100
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

12

Valoare totală atribuită

49.122 RON

Autorități contractante

2

Atribuiri publicate între 10 sept. 2021 și 23 mai 2023.

DA33322850SEAP
Potrivit după CUI

CONFECTIE METALICA CU AX pentru SM

Autoritatea contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE
Valoare atribuită:
1.850 RON
Publicat:
23 mai 2023
DA31263657SEAP
Potrivit după CUI

BANCA METALICA TAPITATA

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
4.150 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263643SEAP
Potrivit după CUI

COMODA MICA 500X600

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
1.244 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263622SEAP
Potrivit după CUI

COMODA 950X800

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
4.200 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263594SEAP
Potrivit după CUI

MASA BIROU 800X600

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
3.312 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263573SEAP
Potrivit după CUI

MASA SEDINTA 2550X700

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
4.116 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263557SEAP
Potrivit după CUI

MASA SEDINTA 1950X700

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
8.000 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA31263531SEAP
Potrivit după CUI

MASA SEDINTA 2700X700

Autoritatea contractantă
Municipiul Satu Mare
Valoare atribuită:
4.190 RON
Publicat:
29 aug. 2022
DA29694484SEAP
Potrivit după CUI

Confectionare metal SM

Autoritatea contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE
Valoare atribuită:
1.000 RON
Publicat:
28 dec. 2021
DA29694680SEAP
Potrivit după CUI

CONFECTII METALICE SR

Autoritatea contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE
Valoare atribuită:
3.000 RON
Publicat:
28 dec. 2021
DA29014128SEAP
Potrivit după CUI

ANSAMBLU DE STRUCTURI METALICE SR

Autoritatea contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE
Valoare atribuită:
4.060 RON
Publicat:
14 oct. 2021
DA28738023/DA28738023SEAP
Potrivit după CUI

Materiale pentru spect, Romulus SM

Autoritatea contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE
Valoare atribuită:
10.000 RON
Publicat:
10 sept. 2021

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 16 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. Nr. TVA4 aug. 2026
    (gol)→RO21791196
  2. Localitate4 aug. 2026
    Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti→Sat Păuleşti Com. Păuleşti
  3. Adresă4 aug. 2026
    Str. Petrache Poenaru, Nr. 105→Str. Petrache Poenaru, nr. 105
  4. Cod CAEN4 aug. 2026
    3101→3100
  5. Plătitor de TVA4 aug. 2026
    false→true
  6. Formă juridică4 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  7. Formă de organizare4 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  8. Formă de proprietate4 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Petrache Poenaru, nr. 105, Sat Păuleşti Com. Păuleşti, Satu Mare, Romania
Telefon
0261757341
Data înregistrării
2007-05-24

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/21791196

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei AXA STEEL SRL este 21791196, iar codul de TVA este RO21791196.

AXA STEEL SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2007000700303, din data de 2007-05-24.

AXA STEEL SRL are sediul social la adresa Str. Petrache Poenaru, nr. 105, Sat Păuleşti Com. Păuleşti, Satu Mare, România.

Activitatea principală este CAEN 3100 — activitate nespecificată.

Da, AXA STEEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2007-05-25.

Da, conform datelor publice ANAF, AXA STEEL SRL este activă.

În 2025, AXA STEEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 493.895 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

REGALLIS VISIONNAIRE S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BEST LIVING FURNITURE SRL
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MOBEX COMPANY S.R.L.
Sat Potău Com. Medieşu Aurit
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TEXLAB DESIGN S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRODLEMN CHI ROSS SRL
Sat Odoreu Com. Odoreu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
BENY MOB SRL
Sat Certeze Com. Certeze
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TOP FRONT S.R.L.
Mun. Satu Mare
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ADEMAN MOB SRL
Sat Necopoi Com. Homoroade
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
REGALLIS VISIONNAIRE S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
BEST LIVING FURNITURE SRLMun. Satu MareSatu Mare—
MOBEX COMPANY S.R.L.Sat Potău Com. Medieşu AuritSatu Mare—
TEXLAB DESIGN S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
PRODLEMN CHI ROSS SRLSat Odoreu Com. OdoreuSatu Mare—
BENY MOB SRLSat Certeze Com. CertezeSatu Mare—
TOP FRONT S.R.L.Mun. Satu MareSatu Mare—
ADEMAN MOB SRLSat Necopoi Com. HomoroadeSatu Mare—

Contact

0261757341

Str. Petrache Poenaru, nr. 105 · Sat Păuleşti Com. Păuleşti, Satu Mare

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
493.895 RON−42%
Profit net
6.338 RON−39%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
25 mai 2007
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare

Verificat ultima dată la 14 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Satu Mare
  • Firme din Păulești
  • Firme cu CAEN 3100
  • Plătitor de TVAdin 25.05.2007

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-14.

  • Cifra de afaceri a scăzut cu 42% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 87% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.86) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

493.895 RON

-41,5%

Profit net

6.338 RON

-39,4%

Capitaluri proprii

571.197 RON

-78,1%

Număr mediu salariați

1

-80,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.387.785 RON

26din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareSlabă5/25
  • ProfitabilitateMarjă redusă9/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,86

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,86

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
87 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
1,3 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
0,1 %
Cifră de afaceri / salariat
493.895 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 121 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri493.895 RON
    P25 115.731 RONMediană 493.895 RONP75 1.414.834 RON

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Profit net6.338 RON
    P25 0 RONMediană 12.371 RONP75 67.327 RON

    Peste 43% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 3P75 9

    Peste 34% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat493.895 RON
    P25 94.332 RONMediană 151.242 RONP75 271.435 RON

    Peste 92% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri265.905 RON227.713 RON919.574 RON2.751.793 RON2.240.782 RON3.382.291 RON4.513.508 RON5.689.242 RON5.603.755 RON5.622.478 RON5.351.326 RON3.530.481 RON3.007.620 RON3.397.286 RON1.964.922 RON844.390 RON493.895 RON
Profit net141.860 RON-27.549 RON25.097 RON17.624 RON23.548 RON467.632 RON954.452 RON1.303.892 RON1.247.703 RON1.159.109 RON795.632 RON605.403 RON447.694 RON2.862.300 RON2.917 RON10.465 RON6.338 RON
Total active382.160 RON503.154 RON936.634 RON1.281.711 RON1.306.893 RON1.740.706 RON2.323.747 RON2.580.609 RON3.072.310 RON3.966.706 RON3.434.423 RON3.731.695 RON4.104.651 RON11.453.475 RON10.035.115 RON9.447.952 RON8.516.473 RON
Active imobilizate173.128 RON145.795 RON278.965 RON282.912 RON251.739 RON583.036 RON940.110 RON959.678 RON1.105.491 RON1.292.998 RON1.219.107 RON1.209.097 RON1.023.627 RON2.536.500 RON3.134.916 RON2.740.718 RON2.171.465 RON
Active circulante209.032 RON357.359 RON657.669 RON998.799 RON1.055.154 RON1.157.670 RON1.383.637 RON1.620.931 RON1.966.819 RON2.673.708 RON2.215.316 RON2.522.598 RON3.081.024 RON8.916.975 RON6.900.199 RON6.707.234 RON6.345.008 RON
Capitaluri proprii181.935 RON154.386 RON179.483 RON197.107 RON220.655 RON688.287 RON1.642.739 RON1.684.949 RON1.702.653 RON2.721.762 RON2.271.393 RON2.876.796 RON3.324.489 RON3.224.049 RON2.704.705 RON2.606.474 RON571.197 RON
Datorii totale200.225 RON348.768 RON757.151 RON1.084.604 RON1.098.238 RON1.052.419 RON681.008 RON895.660 RON1.369.657 RON1.244.944 RON1.163.030 RON961.436 RON879.597 RON7.380.968 RON6.613.838 RON6.205.175 RON7.405.970 RON
Număr mediu salariați32520222737383839352920151451

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă