Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/21806963
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BERCEANU MARCEL
Prin: BERCEANU MARCEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-360.280 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1313 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 127.390 RON | 88.619 RON | 311.095 RON | 309.171 RON | 86.232 RON | 123.784 RON | 172.432 RON | 20.162 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 24.010 RON | -138.341 RON | -5.546 RON | 19.107 RON | -46.803 RON | -29.365 RON | -46.412 RON | -35.124 RON | -21.909 RON | -67.055 RON | -3.122 RON | -3.382 RON | -3.292 RON | -7.238 RON | -4.510 RON | -4.901 RON | 0 RON |
| Total active | 104.818 RON | 20.286 RON | 9.200 RON | 45.722 RON | 47.734 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 2.715 RON | 3.679 RON | 43.545 RON | 43.478 RON | 2.482 RON | 4.189 RON | 4.118 RON | 4.106 RON | 4.901 RON | 4.901 RON |
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 104.818 RON | 20.286 RON | 9.200 RON | 45.722 RON | 47.734 RON | 45.200 RON | 45.200 RON | 2.715 RON | 3.679 RON | 43.545 RON | 43.478 RON | 2.482 RON | 4.189 RON | 4.118 RON | 4.106 RON | 4.901 RON | 4.901 RON |
| Capitaluri proprii | 28.714 RON | -109.627 RON | -115.174 RON | -96.067 RON | -139.230 RON | -168.595 RON | -215.047 RON | -250.172 RON | -272.080 RON | -339.096 RON | -342.058 RON | -345.640 RON | -348.932 RON | -356.170 RON | -360.680 RON | -360.280 RON | -360.280 RON |
| Datorii totale | 65.600 RON | 102.123 RON | 124.374 RON | 141.789 RON | 186.964 RON | 213.795 RON | 260.247 RON | 252.887 RON | 275.759 RON | 382.641 RON | 385.536 RON | 348.122 RON | 353.121 RON | 360.288 RON | 364.786 RON | 365.181 RON | 365.181 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 15 | 10 | 8 | 3 | 7 | 4 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — |