Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 oct. 2016 și 18 iun. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 39 atribuiri.
Reparatii trotuare
Casuta din lemn de brad natur cu spuprafata de 6 mp
Reabilitare pardoseli, grupuri sanitare si instal. sanitare la Sc Gim. St cel Mare Cetatea de Balta
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Materiale de constructii pentru amenajare curte scoala
Amenajare teren sintetic, plasa protectie teren sintetic
Lucrari de constructii (Rev.2)
reparatii curente
Lucrari exterioare si amenajare curte Capela Viisoara
reparatii curente
MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA DEAJ, CLADIRE VECHE
Reparatie acoperis scoala gimnaziala Deaj, refacere legatura
Reparatii trotuare comuna Zagar, sat Zagar
EXECUTAT TROTUAR PIETONAL COMUNA ZAGAR, SAT ZAGAR, STR. MORII
Lucrari de REABILITARE TEREN DE SPORT ȘEULIA DE MUREȘ
Pavaj gri dublu T, 6 cm grosime
Scoala Gimnaziala Ceuas - Consolidare planseu lemn
Lucrari de reabilitare teren de sport Cucerdea
Modernizare Camin cultural Curciu, Comuna Darlos
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21879612
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
8.188.803 RON
Profit net
347.690 RON
Capitaluri proprii
1.258.536 RON
Număr mediu salariați
18
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.922.278 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.561 RON | 53.200 RON | 26.900 RON | 140.141 RON | 56.025 RON | 95.597 RON | 303.223 RON | 445.015 RON | 731.300 RON | 417.111 RON | 1.113.207 RON | 1.254.175 RON | 1.751.841 RON | 3.583.720 RON | 4.221.426 RON | 4.624.240 RON | 8.188.803 RON |
| Profit net | 14.383 RON | 3.074 RON | 1.359 RON | 4.770 RON | 2.293 RON | 5.092 RON | 16.350 RON | 28.257 RON | 27.698 RON | 37.667 RON | 47.158 RON | 49.631 RON |
Comparație cu 776 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 77.824 RON |
| 37.645 RON |
| 179.422 RON |
| 297.498 RON |
| 347.690 RON |
| Total active | 59.959 RON | 57.956 RON | 46.250 RON | 57.255 RON | 54.474 RON | 57.213 RON | 131.839 RON | 390.743 RON | 377.268 RON | 448.353 RON | 944.823 RON | 2.020.773 RON | 3.422.733 RON | 4.289.594 RON | 6.527.402 RON | 8.903.229 RON | 8.258.638 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 86.723 RON | 85.447 RON | 93.494 RON | 207.992 RON | 666.573 RON | 1.863.945 RON | 2.825.117 RON | 2.539.390 RON | 2.327.796 RON | 2.349.791 RON |
|---|
| Active circulante | 59.959 RON | 57.956 RON | 46.250 RON | 57.255 RON | 54.474 RON | 57.213 RON | 131.839 RON | 304.020 RON | 291.821 RON | 354.859 RON | 736.831 RON | 1.354.200 RON | 1.558.788 RON | 1.464.477 RON | 3.988.012 RON | 6.575.433 RON | 5.908.847 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 38.754 RON | 41.827 RON | 43.186 RON | 47.957 RON | 50.250 RON | 55.341 RON | 71.691 RON | 99.948 RON | 127.645 RON | 165.313 RON | 212.471 RON | 262.102 RON | 339.926 RON | 377.571 RON | 556.993 RON | 1.454.491 RON | 1.258.536 RON |
|---|
| Datorii totale | 21.205 RON | 16.129 RON | 3.064 RON | 9.298 RON | 4.224 RON | 1.872 RON | 60.148 RON | 290.795 RON | 438.219 RON | 650.480 RON | 739.675 RON | 1.815.738 RON | 3.127.134 RON | 3.956.350 RON | 6.014.736 RON | 7.473.746 RON | 6.589.804 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | — | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 8 | 9 | 10 | 11 | 14 | 20 | 19 | 18 |
|---|