Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22014023
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: este sub incidența Legii nr. 85/2014
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
20.000 RON
Profit net
49.829 RON
Capitaluri proprii
-530.948 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 249.720 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 16.048 RON | 13.982 RON | 35.424 RON | 48.137 RON | 43.904 RON | 40.104 RON | 29.952 RON | — | 193.992 RON | 250.351 RON | 291.353 RON | 218.985 RON | 208.708 RON | 304.094 RON | 164.265 RON | — | 20.000 RON |
| Profit net | -17.447 RON | -8.385 RON | 10.189 RON | 1.568 RON | -28.342 RON | -41.762 RON | -35.840 RON | 116.641 RON | 41.218 RON | 69.540 RON | 56.772 RON |
Comparație cu 1384 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.438 RON |
| -475.212 RON |
| -19.869 RON |
| -56.993 RON |
| -122.982 RON |
| 49.829 RON |
| Total active | 1.090 RON | 3.704 RON | 4.442 RON | 15.455 RON | 26.307 RON | 19.881 RON | 15.808 RON | 10.312 RON | 106.457 RON | 210.266 RON | 357.158 RON | 461.850 RON | 367.076 RON | 32.244 RON | 30.436 RON | 13.605 RON | 14.033 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 67.829 RON | 91.620 RON | 94.982 RON | 39.060 RON | 12.351 RON | 5.214 RON | 2.154 RON | 875 RON | — |
|---|
| Active circulante | 1.090 RON | 3.704 RON | 4.442 RON | 15.455 RON | 26.307 RON | 19.881 RON | 15.808 RON | 10.312 RON | 38.628 RON | 118.646 RON | 262.176 RON | 422.790 RON | 354.725 RON | 27.030 RON | 28.282 RON | 12.730 RON | 14.033 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -32.385 RON | -40.770 RON | -30.582 RON | -29.014 RON | -57.356 RON | -99.118 RON | -134.958 RON | -18.317 RON | 22.901 RON | 92.441 RON | 149.213 RON | 166.651 RON | -379.645 RON | -400.801 RON | -457.794 RON | -580.777 RON | -530.948 RON |
|---|
| Datorii totale | 33.475 RON | 44.474 RON | 35.024 RON | 44.469 RON | 83.663 RON | 118.999 RON | 150.766 RON | 28.629 RON | 83.556 RON | 117.825 RON | 207.945 RON | 295.199 RON | 746.721 RON | 433.045 RON | 488.230 RON | 594.382 RON | 544.981 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | 15 | 10 | 7 | 4 | 1 | 1 |
|---|