Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 mar. 2017 și 14 apr. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 35 atribuiri.
Serv. supr. lucr. dirig. de șant. Creșt. efic. energ. constr. civile. pentru Gradinita Sebesel
Serv. de dir. de şant. ,,Moderniz. Drum Comunal DC 161 în satul Vîlcan, Com Ciuruleasa"
Serv. de dir. de şant. ,,Construire Centru de Colectare, Aport Voluntar, Com Ciuruleasa"
Serv. de dir. de şant. ,,Moderniz. drum în int. satelor Bodrești, Boglești Com Ciuruleasa"
Serv. supr. th. dirig. șant Lucr de interv în ved creșt efic energ stația amb. Oraș Zlatna Jud. Alba
Serv. de dir. de şant. ,,Lucrări de interv. în vederea creșt. efic energ. a blocului nr. 7C Zlatna"
Servicii supravehere lucrari ,,Realizare poduri mici- Valea Drejman si Valea Archis- com Salistea
Dirigentie de santier
„Dirig. de șantier: Construire pod în localitatea Căpâlna, Com. Săsciori
„Dirig. de șantier: 2.2 Constructii civile, 8.2 Instalatii sanit. termovent. 8.1 Inst. Electrice.
Serv. supr. th. dirig. șant. „Moderniz. Șc. Gen. Clas. I – VIII, Loman, Com. Săsciori, Jud. Alba
Serv. de dirig. de şant. ,,Reabilitare străzi în localitatea Unirea, Jud. Alba
Supervizor (servicii de dirigenție de şantier) in vederea realizarii obiectivului de investitii: „REABILITARE INFRASTRUCTURA RETEA MAJORA DE TRANSPORT PUBLIC URBAN DIN MUNICIPIUL ALBA IULIA, LOT II”
Supervizor (servicii de dirigenție de şantier) in vederea realizarii obiectivului de investitii: „REABILITARE INFRASTRUCTURA RETEA MAJORA DE TRANSPORT PUBLIC URBAN DIN MUNICIPIUL ALBA IULIA, LOT I”
Serviciu de supraveghere tehnică a lucrărilor de construcţii prin diriginţi de şantier pentru obiectivul de investiţii „Transformare imobil fosta centrală termică Aleea Parc-Municipiul Sebeș în Creșă” din cadrul proiectului „Investiţii pentru îmbunătăţirea calităţii vieţii în Municipiul Sebeş” cod SMIS 123192
Serviciu de supraveghere tehnica a lucrărilor de constructii - Centru Îngrijiri pers. cu handicap
Serv. de dirig. de şant. ,,Amenajare centru educaţional pentru copii, Loman, Com.Săsciori, jud. Alba
servicii de dirigintie de santier pentru "Extindere retea canalizare in localitatea Sebesel
achizitionare diriginte de santier pentru Construirea a 2 poduri peste valea Rachitei, sat Rachita,
Serv. de dirigentie de şantier pentru ,,Modernizare străzi în sat Loman"
Serv. de dirig. de şant. pt. Amenaj. rigole dalate, pereate în sat Răchita, Com. Săsciori
Dirigentie de santier pentru Amenajare pod existent la cladirea Primariei Comunei Unirea, jud. Alba
Dirigentie de santier Drumuri comunale lot 3
Serv. de dirig. de şant. pt. ob. de investiţii Modernizare străzi în Loman (cartier rromi)
Diriginte de santier pentru Podeţ, trotuar (drum acces) şi rigolă în Răchita.)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22030860
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVA STELICĂ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
301.774 RON
Profit net
240.430 RON
Capitaluri proprii
276.930 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 291.583 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.447 RON | 31.917 RON | 94.199 RON | 73.994 RON | 81.150 RON | 83.083 RON | 131.138 RON | 123.278 RON | 120.596 RON | 126.320 RON | 155.514 RON | 139.429 RON | 154.505 RON | 252.424 RON | 296.231 RON | 287.100 RON | 301.774 RON |
| Profit net | 10.559 RON | 13.913 RON | 36.300 RON | 17.305 RON | 25.336 RON | 2.633 RON | 90.487 RON | 73.161 RON | 65.692 RON | 83.740 RON | 118.484 RON | 114.352 RON |
Comparație cu 440 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 123.956 RON |
| 211.365 RON |
| 233.037 RON |
| 228.769 RON |
| 240.430 RON |
| Total active | 15.541 RON | 20.111 RON | 79.890 RON | 72.743 RON | 98.030 RON | 60.862 RON | 130.469 RON | 113.596 RON | 105.008 RON | 136.209 RON | 159.182 RON | 153.196 RON | 168.895 RON | 267.554 RON | 292.743 RON | 317.342 RON | 334.251 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.541 RON | 20.111 RON | 79.890 RON | 72.743 RON | 98.030 RON | 60.862 RON | 130.469 RON | 113.596 RON | 105.008 RON | 136.209 RON | 159.182 RON | 153.196 RON | 168.895 RON | 267.554 RON | 292.743 RON | 317.342 RON | 334.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.966 RON | 17.879 RON | 54.180 RON | 71.484 RON | 95.015 RON | 39.133 RON | 129.620 RON | 109.661 RON | 102.192 RON | 120.240 RON | 154.984 RON | 150.852 RON | 160.456 RON | 247.865 RON | 269.537 RON | 265.269 RON | 276.930 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.575 RON | 2.232 RON | 25.710 RON | 1.259 RON | 3.015 RON | 21.729 RON | 849 RON | 3.935 RON | 2.816 RON | 15.969 RON | 4.198 RON | 2.344 RON | 8.439 RON | 19.689 RON | 23.206 RON | 52.073 RON | 57.321 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|