Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 9 feb. 2017 și 16 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 105 atribuiri.
Intretinere tehnica de calcul
INTRETINERE TEHNICA DE CALCUL
INTRETINERE TEHNICA DE CALCUL
ECHIPAMENT IT - DOTAREA CU ECHIPAMENTE IT ÎN VEDEREA DIGITALIZĂRII - PRIMARIA FARLIUG
Soundbar
Multifunctional A3
UPS
Monitor PC
Unitate PC
Mutifunctional A4
INTRETINERE TEHNICA DE CALCUL
INTRETINERE TEHNICA DE CALCUL
Intretinere tehnica de calcul
Mentenanta sistem de supraveghere video
Abonament 1 an Reolink Cloud
TONERE
Sistem de supraveghere sectii de votare UAT GATAIA
EXTINDERE SISTEM SUPRAVHEGERE VIDEO UAT COMUNA MEHADIA – ZONA LOCURI DE JOACA SI ZONA DESEURI
EXTINDERE SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO UAT COMUNA BAUTAR
Furnizare, montare si punere in functiune Sistem de supraveghere Scoala Sculia
SISTEM DE SUPRAVEGHERE VIDEO UAT COMUNA BAUTAR – LOCALITATEA BUCOVA
Reparatie Sistem de supraveghere video
Servicii intretinere tehnica de calcul
SERVICII SISTEME SI APLICATII INFORMATICE
Mentenanta sistem de supraveghere video
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22051846
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
236.076 RON
Profit net
57.986 RON
Capitaluri proprii
58.386 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 259.654 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.707 RON | 116.993 RON | 116.584 RON | 93.400 RON | 131.600 RON | 99.300 RON | 89.400 RON | 91.800 RON | 31.800 RON | 27.800 RON | 274.986 RON | 271.358 RON | 297.021 RON | 281.414 RON | 130.450 RON | 279.676 RON | 236.076 RON |
| Profit net | 48.004 RON | 1.387 RON | 33.371 RON | 52.645 RON | 100.393 RON | 77.339 RON | 65.997 RON | 26.936 RON | -265 RON | 3.582 RON | 104.430 RON | 107.039 RON |
Comparație cu 20 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 63), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 139.802 RON |
| 88.175 RON |
| 48.605 RON |
| 78.924 RON |
| 57.986 RON |
| Total active | 133.557 RON | 109.864 RON | 130.063 RON | 161.896 RON | 242.077 RON | 150.627 RON | 69.827 RON | 30.037 RON | 8.287 RON | 10.074 RON | 112.298 RON | 110.911 RON | 249.644 RON | 92.167 RON | 65.857 RON | 119.555 RON | 111.745 RON |
|---|
| Active imobilizate | 91.859 RON | 65.811 RON | 35.313 RON | 8.828 RON | — | — | — | — | 2.544 RON | 1.719 RON | 893 RON | 69 RON | — | — | — | 12.628 RON | 8.988 RON |
|---|
| Active circulante | 41.698 RON | 44.053 RON | 94.750 RON | 153.068 RON | 242.077 RON | 150.627 RON | 69.827 RON | 30.037 RON | 5.743 RON | 8.355 RON | 111.405 RON | 110.842 RON | 249.644 RON | 92.167 RON | 65.857 RON | 106.927 RON | 102.757 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 72.815 RON | 74.203 RON | 107.574 RON | 160.219 RON | 100.612 RON | 70.951 RON | 66.948 RON | 27.186 RON | -15 RON | 3.566 RON | 107.996 RON | 107.439 RON | 247.241 RON | 88.576 RON | 49.005 RON | 80.725 RON | 58.386 RON |
|---|
| Datorii totale | 64.050 RON | 35.661 RON | 22.489 RON | 1.677 RON | 141.465 RON | 79.676 RON | 2.879 RON | 2.851 RON | 8.302 RON | 6.508 RON | 4.302 RON | 3.472 RON | 2.403 RON | 3.591 RON | 16.852 RON | 38.830 RON | 53.359 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|