Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22054400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞTEFAN MARIA LUIZA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.770 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
6.022 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 68.424 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.339 RON | 0 RON | 19.645 RON | 72.275 RON | 88.372 RON | 72.283 RON | 65.210 RON | 87.291 RON | 85.767 RON | 56.230 RON | 14.770 RON | — | — | — | — | — |
| Profit net | 3.478 RON | -239 RON | 1.944 RON | 28.383 RON | 41.622 RON | 23.518 RON | 24.587 RON | 38.976 RON | 26.857 RON | 10.704 RON | 5.170 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2020.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 10.554 RON | 946 RON | 3.898 RON | 21.042 RON | 62.242 RON | 87.357 RON | 50.331 RON | 89.587 RON | 79.053 RON | 88.260 RON | 61.068 RON | 61.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON |
|---|
| Active circulante | 10.554 RON | 946 RON | 3.898 RON | 21.042 RON | 62.242 RON | 87.357 RON | 50.331 RON | 89.587 RON | 79.053 RON | 88.260 RON | 61.068 RON | 61.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON | 6.067 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.650 RON | -10.738 RON | -8.794 RON | 19.589 RON | 61.211 RON | 84.729 RON | 49.316 RON | 88.292 RON | 75.149 RON | 85.853 RON | 61.023 RON | 61.022 RON | 6.022 RON | 6.022 RON | 6.022 RON | 6.022 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.644 RON | 11.684 RON | 12.692 RON | 1.453 RON | 1.031 RON | 2.628 RON | 1.015 RON | 1.295 RON | 3.904 RON | 2.407 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON | 45 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
|---|