Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 iun. 2023 și 25 oct. 2023.
BVDS - Instalatie de incalzire la sediul DS Brasov
BVDS - Instalatie de incalzire la sediul OS Fagarasi comform devizului ofertă
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22162739
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
546.803 RON
Profit net
135.990 RON
Capitaluri proprii
710.910 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 546.123 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 76.535 RON | 83.961 RON | 247.817 RON | 290.963 RON | 223.844 RON | 150.342 RON | 293.681 RON | 176.341 RON | 275.874 RON | 364.821 RON | 294.543 RON | 260.657 RON | 424.278 RON | 468.057 RON | 662.254 RON | 546.803 RON |
| Profit net | 10.214 RON | 2.262 RON | 21.880 RON | 3.036 RON | 7.409 RON | 4.323 RON | 7.265 RON | 34.807 RON | 58.861 RON | 69.927 RON | 5.459 RON | 14.787 RON | 204.102 RON | 127.616 RON | 141.000 RON |
Comparație cu 326 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 25), pentru anul 2024.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 135.990 RON |
| Total active | 30.508 RON | 33.163 RON | 183.590 RON | 259.067 RON | 157.327 RON | 215.284 RON | 220.766 RON | 332.564 RON | 528.283 RON | 895.528 RON | 856.467 RON | 848.729 RON | 860.278 RON | 858.147 RON | 906.556 RON | 1.365.800 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 229.610 RON | 195.445 RON | 161.279 RON | 127.114 RON | 121.436 RON | 91.285 RON | 605.370 RON |
|---|
| Active circulante | 30.508 RON | 33.163 RON | 183.590 RON | 259.067 RON | 157.327 RON | 215.284 RON | 220.766 RON | 332.564 RON | 528.283 RON | 665.918 RON | 661.022 RON | 687.450 RON | 733.164 RON | 736.711 RON | 815.271 RON | 760.430 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.290 RON | 14.552 RON | 36.432 RON | 39.468 RON | 46.877 RON | 48.382 RON | 55.052 RON | 89.859 RON | 148.720 RON | 207.681 RON | 213.140 RON | 205.018 RON | 409.120 RON | 533.585 RON | 674.268 RON | 710.910 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.718 RON | 12.111 RON | 147.158 RON | 219.599 RON | 110.450 RON | 166.902 RON | 165.714 RON | 242.705 RON | 379.563 RON | 687.847 RON | 643.327 RON | 643.711 RON | 451.158 RON | 324.562 RON | 232.288 RON | 654.890 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|