Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 8 ian. 2016 și 1 oct. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 572 atribuiri.
SERVICII DE DEPANARE, VERIFICARE, ÎNTREȚINERE ȘI REVIZIE TEHNICĂ GENERALĂ A LIFTULUI
Servicii de revizie generala pentru ascensor persoane
Servicii de intretinere,revizii tehnice curente si interventii la deranjamente - Corp A - SAP I
Servicii de revizie generala pentru ascensor persoane
Servicii de revizie generala ascensor persoane
Servicii de înlocuire acumulatoripentru ascensor
Curea dintata actionare usa cabina lift, corp C-SAPII
Intretinere si revizii tehnice 2 platforme de ridicat - Pasaj Subteran - Mun. Vatra Dornei
Intretinere si revizie ascensoare si platforma persoane cu dizabilitati
Servicii de revizie generala pentru ascensor persoane
Inlocuire cabluri de tractiune ascensor
Piese pentru ascensoare -arc usa ascensor
SERVICII INTRETINERE ASCENSOARE
Servicii de revizie generala pentru ascensor persoane
Servicii de revizie generala ascensor persoane
S00061 - DSNA SUCEAVA - SERVICII DE INSPECTIE SI TEHNICA
Servicii de revizie generala ascensor 2buc.
Servicii de intretinere, revizii tehnice curente si interventii la deranjamente la servoscara
SERVICII INTRETINERE ASCENSOARE
Servicii de intretinere,revizii tehnice curente
Servicii de RSVTI
Servicii de RSVTI
Servicii de intretinere,revizii tehnice curente si interventii la deranjamente
Servicii de intretinere,revizii tehnice curente si interventii la deranjamente
Servicii de intretinere,revizii tehnice curente platforma detasabila conf. ADV 1530056
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/22229170
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.190.911 RON
Profit net
969.984 RON
Capitaluri proprii
4.792.072 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.441.630 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 14 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 374.392 RON | 190.072 RON | 198.307 RON | 247.944 RON | 226.148 RON | 245.827 RON | 290.771 RON | 462.286 RON | 577.406 RON | 1.496.261 RON | 1.258.933 RON | 1.150.812 RON | 1.807.693 RON | 4.419.404 RON | 2.414.396 RON | 4.053.392 RON | 3.190.911 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 231.143 RON | 56.824 RON | 71.109 RON | 115.508 RON | 90.692 RON | 140.909 RON | 111.989 RON | 236.437 RON | 363.860 RON | 503.458 RON | 833.432 RON | 748.779 RON | 917.227 RON | 1.621.037 RON | 1.066.615 RON | 895.706 RON | 969.984 RON |
| Total active | 195.861 RON | 201.897 RON | 268.958 RON | 373.427 RON | 492.587 RON | 743.038 RON | 815.652 RON | 520.491 RON | 1.398.613 RON | 1.251.193 RON | 1.897.015 RON | 1.868.642 RON | 3.015.179 RON | 3.545.305 RON | 3.913.443 RON | 5.742.259 RON | 8.112.520 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 71.964 RON | 53.952 RON | 35.940 RON | 28.775 RON | 86.677 RON | 159.226 RON | 145.910 RON | 243.732 RON | 991.010 RON | 2.272.611 RON |
| Active circulante | 195.861 RON | 201.897 RON | 268.958 RON | 373.427 RON | 492.587 RON | 743.038 RON | 815.652 RON | 448.527 RON | 1.344.661 RON | 1.215.253 RON | 1.868.240 RON | 1.781.965 RON | 2.855.953 RON | 3.399.395 RON | 3.669.711 RON | 4.751.249 RON | 5.839.909 RON |
| Capitaluri proprii | 172.163 RON | 167.737 RON | 238.845 RON | 354.353 RON | 457.045 RON | 586.049 RON | 600.225 RON | 310.346 RON | 364.100 RON | 867.558 RON | 1.645.356 RON | 1.423.609 RON | 1.598.501 RON | 1.998.486 RON | 3.065.101 RON | 3.848.754 RON | 4.792.072 RON |
| Datorii totale | 23.698 RON | 34.160 RON | 30.113 RON | 19.074 RON | 35.542 RON | 156.989 RON | 215.427 RON | 210.145 RON | 1.034.513 RON | 383.635 RON | 251.659 RON | 445.033 RON | 1.416.678 RON | 1.546.819 RON | 848.342 RON | 1.893.505 RON | 3.315.006 RON |
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 4 | 3 | 3 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 |