Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 oct. 2017 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 29 atribuiri.
SERVICII DE DEZINSECTIE, SERVICII DE DEZINFECTIE, SERVICII DE DERATIZARE.
Servicii de deratiza si dezinfectie
SERVICII DE DEZINSECTIE, DERATIZARE, DEZINFECTIE
SERVICII DE DEZINSECTIE
Servicii de deratiza si dezinfectie
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare Scoala Gimnaziala Cuci
Servicii dezinsectie
Servicii deratizare
SERVICII DE DEZINFECTIE
SERVICII DE DEZINSECTIE SI SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DERATIZARE A DOMENIULUI PUBLIC COMUNA CUCI
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE SCOALA GIMNAZIALA CUCI
SERVICII DE DERATIZARE, SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE, SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINFECTIE SI DEZINSECTIE SCOALA GIMNAZIALA CUCI SI SCOALA PETRILACA
DERATIZARE DOMENIUL PUBLIC COMUNA CUCI
SERVICII DE DEZINSECTIE
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DEZINFECTIE
Servicii de dezinfectie SARS - COV 2
Servicii de dezinfecție - secții de votare
Serviciilor de deratizare, dezinsecție și dezinfecție pentru Transilvania Motor Ring
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DERATIZARE
SERVICII DE DERATIZARE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22252300
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
344.059 RON
Profit net
207.572 RON
Capitaluri proprii
207.812 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 220.236 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.801 RON | 49.562 RON | 49.989 RON | 62.242 RON | 52.241 RON | 53.255 RON | 75.809 RON | 66.184 RON | 69.981 RON | 89.010 RON | 72.792 RON | 98.035 RON | 98.198 RON | 101.952 RON | 181.439 RON | 267.853 RON | 344.059 RON |
| Profit net | 20.130 RON | 30.598 RON | 27.625 RON | 30.724 RON | 21.814 RON | 26.528 RON | 52.288 RON | 47.542 RON | 48.903 RON | 68.140 RON | 51.810 RON | 51.572 RON | 59.913 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 77.519 RON |
| 74.943 RON |
| 141.394 RON |
| 207.572 RON |
| Total active | 30.559 RON | 63.503 RON | 91.277 RON | 122.567 RON | 140.598 RON | 169.344 RON | 220.154 RON | 270.866 RON | 320.874 RON | 391.787 RON | 441.063 RON | 495.479 RON | 549.972 RON | 490.804 RON | 128.595 RON | 240.873 RON | 244.464 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.130 RON | 1.216 RON | 4.021 RON | 2.709 RON | 1.398 RON | 85 RON | — | — | — | — | — | — | — | 3.190 RON | 7.500 RON | 35.632 RON | 40.737 RON |
|---|
| Active circulante | 29.429 RON | 62.287 RON | 87.256 RON | 119.858 RON | 139.200 RON | 169.259 RON | 220.154 RON | 270.866 RON | 320.874 RON | 391.787 RON | 441.063 RON | 495.479 RON | 549.972 RON | 487.614 RON | 121.095 RON | 205.241 RON | 203.727 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 27.566 RON | 58.164 RON | 85.789 RON | 116.514 RON | 138.328 RON | 164.855 RON | 217.144 RON | 264.686 RON | 313.589 RON | 381.728 RON | 433.538 RON | 485.111 RON | 545.023 RON | 442.736 RON | 75.183 RON | 141.634 RON | 207.812 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.993 RON | 5.339 RON | 5.645 RON | 6.053 RON | 2.399 RON | 4.489 RON | 3.010 RON | 6.180 RON | 7.285 RON | 10.059 RON | 7.525 RON | 10.368 RON | 4.949 RON | 48.059 RON | 53.850 RON | 99.239 RON | 36.652 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|