Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 22 feb. 2017 și 23 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 73 atribuiri.
Etalonare Dinamometru ( Traductor de forta); Fmax = 1000 N
PACHET ETALONARE DINAMOMETRE
Etalonare Cheie dinamometrica, Mmax 300 N.m
Etalonare Dinamometru de tractiune; Fmax = 5000 daN
Etalonare Dinamometru ( Platforma de cantarire),Fmax = 10 000 daN
ETALONARE DINAMOMETRE
Etalonare Dinamometru ( Traductor de forta ); Fmax = 25 kN-Tractiune, cu marca de acreditare
Etalonare Stand cu role pentru sistemul de franare al autovehiculelor
Etalonare Masina de incercat triaxial, 0.5 la 5kN- 1315
Etalonare Masina de incercare statica amaterialelor, de la 15 la 150 kN si de la 300 la 3000 kN-1315
Etalonare Penetrometru, 0 la 50 mm-1315
Etalonare Traductor de presiune, Pmax = 30 bar-1315
Etalonare Masina de incercat triaxial, 0.5 la 5kN-1315
Etalonare Comparator mecanic, Lmax = 30 mm-1315
Etalonare Traductor de deplasare - 0 la 500 mm- 1315
Etalonare Dinamometru ( Plca lucas ), 20 la 200 kN-1315
Etalonare Masina de incercare statica a mat. 2.5 la 25 kN si 25 la 250 kN-1315
Etalonare Masina de incercare a mat. 50 la 500 kN si 100 la 1000 kN-1315
Etalonare Balanta electronica, MAX = 30 kg- 1315
Etalonare Dinamometru ( Placa dinamica), 100 la 7100 N-1315
Servicii de control tehnic-SRTFC BRASOV-DEPOUL BRASOV
Servicii de control tehnic -SRTFC BRASOV-DEPOUL BRASOV
Etalonare Dinamometru 250 kN ( 2.5 la 25 tf) cu marca de acreditare
Etalonare Dinamometru 250 kN ( 2.5 la 25 tf) cu marca de acreditare
Verificare si etalonare traductoare de forta ,Trad S si traductoare de deplasare SRTFC BRASOV-DEP BV
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22390826
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Prin: UNGUREANU GELU
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
455.037 RON
Profit net
68.362 RON
Capitaluri proprii
329.135 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 495.339 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 190.996 RON | 392.072 RON | 379.720 RON | 370.646 RON | 355.420 RON | 370.879 RON | 405.756 RON | 387.143 RON | 421.101 RON | 417.188 RON | 447.215 RON | 419.682 RON | 473.542 RON | 454.221 RON | 464.167 RON | 455.037 RON |
| Profit net | 60.316 RON | 97.389 RON | 99.299 RON | 137.711 RON | 57.614 RON | 91.925 RON | 91.892 RON | 116.381 RON | 119.661 RON | 111.413 RON | 80.840 RON | 56.096 RON | -5.685 RON | 118.858 RON |
Comparație cu 988 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.263 RON |
| 68.362 RON |
| Total active | 155.994 RON | 160.459 RON | 198.019 RON | 203.387 RON | 185.198 RON | 202.657 RON | 196.826 RON | 196.877 RON | 563.963 RON | 572.967 RON | 513.652 RON | 466.397 RON | 369.727 RON | 408.941 RON | 429.579 RON | 433.400 RON |
|---|
| Active imobilizate | 71.971 RON | 69.356 RON | 134.511 RON | 137.910 RON | 130.694 RON | 136.503 RON | 143.977 RON | 151.921 RON | 514.653 RON | 506.403 RON | 454.688 RON | 413.590 RON | 323.208 RON | 323.939 RON | 313.101 RON | 318.236 RON |
|---|
| Active circulante | 84.023 RON | 91.103 RON | 63.508 RON | 65.477 RON | 54.504 RON | 66.154 RON | 52.849 RON | 44.956 RON | 49.310 RON | 66.564 RON | 58.964 RON | 52.807 RON | 46.519 RON | 85.002 RON | 116.478 RON | 115.164 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 240 RON | 111.653 RON | 91.615 RON | 147.711 RON | 199.945 RON | 318.809 RON | 260.773 RON | 329.135 RON |
|---|
| Datorii totale | 165.304 RON | 165.985 RON | 200.638 RON | 203.976 RON | 184.958 RON | 202.417 RON | 196.586 RON | 196.637 RON | 563.723 RON | 461.314 RON | 422.037 RON | 318.686 RON | 169.782 RON | 90.255 RON | 168.929 RON | 104.680 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 5 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|