Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 26 iun. 2017 și 4 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 204 atribuiri.
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Prestari servicii exploatare forestiera
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22480066
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
734.680 RON
Profit net
-8.549 RON
Capitaluri proprii
158.252 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 984.905 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.437 RON | 169.812 RON | 200.183 RON | 131.721 RON | 386.844 RON | 547.669 RON | 527.384 RON | 822.178 RON | 984.471 RON | 773.919 RON | 626.034 RON | 499.357 RON | 868.625 RON | 917.940 RON | 908.671 RON | 637.246 RON | 734.680 RON |
| Profit net | -70.145 RON | -1.685 RON | -63.786 RON | -93.103 RON | -82.411 RON | -21.549 RON | -62.771 RON | 168.213 RON | 15.731 RON | -124.122 RON |
Comparație cu 195 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 02), pentru anul 2025.
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 124.981 RON |
| 52.093 RON |
| 189.713 RON |
| 312.694 RON |
| 200.643 RON |
| -34.042 RON |
| -8.549 RON |
| Total active | 153.840 RON | 250.859 RON | 216.060 RON | 256.829 RON | 299.544 RON | 333.352 RON | 264.923 RON | 335.944 RON | 572.841 RON | 648.069 RON | 756.704 RON | 434.201 RON | 615.656 RON | 981.561 RON | 1.155.223 RON | 355.671 RON | 346.610 RON |
|---|
| Active imobilizate | 45.475 RON | 28.214 RON | 10.305 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 42.017 RON | 296.161 RON | 216.169 RON | 118.134 RON | 26.649 RON |
|---|
| Active circulante | 108.365 RON | 222.645 RON | 205.755 RON | 256.829 RON | 299.544 RON | 333.352 RON | 264.923 RON | 335.944 RON | 572.841 RON | 648.069 RON | 756.704 RON | 434.201 RON | 573.639 RON | 685.400 RON | 939.054 RON | 237.537 RON | 319.961 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -146.863 RON | -148.548 RON | -212.334 RON | -305.437 RON | -387.848 RON | -409.397 RON | -472.168 RON | -303.955 RON | -288.224 RON | -412.346 RON | -287.364 RON | -235.271 RON | -45.559 RON | 267.136 RON | 467.779 RON | 166.801 RON | 158.252 RON |
|---|
| Datorii totale | 300.703 RON | 399.407 RON | 428.394 RON | 562.266 RON | 687.392 RON | 742.749 RON | 737.091 RON | 639.899 RON | 861.065 RON | 1.060.415 RON | 1.044.068 RON | 669.472 RON | 661.215 RON | 714.425 RON | 687.444 RON | 189.129 RON | 188.493 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|