Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22513473
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LUNGU ANIŞOARA
Prin: LUNGU ANIŞOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
532.560 RON
Profit net
-22.124 RON
Capitaluri proprii
91.680 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 560.933 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 155.796 RON | 93.482 RON | 120.190 RON | 125.949 RON | 170.955 RON | 169.360 RON | 237.103 RON | 422.940 RON | 372.117 RON | 312.653 RON | 343.574 RON | 303.957 RON | 492.147 RON | 491.618 RON | 398.317 RON | 531.066 RON | 532.560 RON |
| Profit net | 39.785 RON | 16.970 RON | 14.758 RON | -22.339 RON | 12.997 RON | 15.943 RON | 41.840 RON | 43.742 RON | 5.622 RON | 8.745 RON | 26.130 RON | 36.752 RON |
Comparație cu 982 firme din județul Botoşani care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.785 RON |
| 54.465 RON |
| -37.938 RON |
| 4.000 RON |
| -22.124 RON |
| Total active | 59.716 RON | 73.607 RON | 87.810 RON | 74.294 RON | 74.595 RON | 113.218 RON | 168.969 RON | 75.278 RON | 87.812 RON | 73.451 RON | 89.366 RON | 128.819 RON | 193.753 RON | 236.780 RON | 159.477 RON | 146.324 RON | 187.169 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.715 RON |
|---|
| Active circulante | 59.716 RON | 73.607 RON | 87.810 RON | 74.294 RON | 74.595 RON | 113.218 RON | 168.969 RON | 75.278 RON | 87.812 RON | 73.451 RON | 89.366 RON | 128.819 RON | 193.753 RON | 236.780 RON | 159.477 RON | 146.324 RON | 184.454 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 53.998 RON | 70.968 RON | 85.726 RON | 63.387 RON | 76.384 RON | 92.328 RON | 134.168 RON | 44.242 RON | 49.864 RON | 58.609 RON | 84.739 RON | 121.491 RON | 179.276 RON | 223.742 RON | 149.804 RON | 113.804 RON | 91.680 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.718 RON | 2.639 RON | 2.084 RON | 10.907 RON | -1.789 RON | 20.890 RON | 34.801 RON | 48.836 RON | 55.748 RON | 32.642 RON | 22.427 RON | 25.128 RON | 32.277 RON | 30.838 RON | 27.473 RON | 50.498 RON | 95.489 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|