Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22564965
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: COSTINAŞ DANIELA
Prin: COSTINAŞ DANIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
183.929 RON
Profit net
20.764 RON
Capitaluri proprii
21.004 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 210.610 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 40.736 RON | 39.926 RON | 50.158 RON | 70.590 RON | 59.282 RON | 101.771 RON | 171.453 RON | 139.320 RON | 147.452 RON | 164.077 RON | 175.553 RON | 156.449 RON | 166.710 RON | 167.847 RON | 157.824 RON | 166.318 RON | 183.929 RON |
| Profit net | -27.589 RON | -10.680 RON | -18.634 RON | -18.882 RON | -23.958 RON | 5.137 RON | 18.859 RON | 26.802 RON | 7.316 RON | 77.086 RON | 6.986 RON |
Comparație cu 1836 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.824 RON |
| 1.317 RON |
| 1.733 RON |
| -19.197 RON |
| 27.033 RON |
| 20.764 RON |
| Total active | 4.777 RON | 7.429 RON | 4.255 RON | 7.527 RON | 2.418 RON | 16.064 RON | 34.352 RON | 48.878 RON | 55.185 RON | 64.670 RON | 51.798 RON | 55.215 RON | 51.696 RON | 51.406 RON | 38.448 RON | 58.557 RON | 67.520 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.664 RON | 1.078 RON | 492 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 720 RON | 3.938 RON | 401 RON | — | — | 2.658 RON | — | 14.444 RON | 7.777 RON |
|---|
| Active circulante | 3.113 RON | 6.351 RON | 3.763 RON | 7.527 RON | 2.418 RON | 16.064 RON | 34.352 RON | 48.878 RON | 54.465 RON | 60.732 RON | 51.397 RON | 55.215 RON | 51.696 RON | 48.748 RON | 38.448 RON | 44.113 RON | 59.743 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -54.289 RON | -64.969 RON | -83.603 RON | -102.485 RON | -126.443 RON | -121.306 RON | -102.442 RON | -75.639 RON | -68.324 RON | 8.762 RON | 15.749 RON | 23.573 RON | 24.890 RON | 3.823 RON | -15.374 RON | 11.659 RON | 21.004 RON |
|---|
| Datorii totale | 59.066 RON | 72.398 RON | 87.858 RON | 110.012 RON | 128.861 RON | 137.370 RON | 136.794 RON | 124.517 RON | 123.509 RON | 55.908 RON | 36.049 RON | 31.642 RON | 26.806 RON | 47.583 RON | 53.822 RON | 46.898 RON | 46.516 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|