Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 oct. 2016 și 20 nov. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 56 atribuiri.
Reabilitare spatii cazare
lucrari zugraveli
reabilitare camere camin
reparatii platforme betonate
lucrari de reparatii si renovare spatii administrative FBIR
reparatii interioare
lucrari reparatii si amenajari interioare
reparatii, amenajare spalatorii
vopsiri
Reabilitare spatii administrative
Reparatii cu zugraveli si vopsiri Camine
reabilitare camere camin 3
Reabilitare spalatorii
reabilitare oficii camine-lucrari instalatii electrice
reabilitare camere izolare SARS COV2
Lucrari de vopsire a constructiilor
Lucrari de vopsire a constructiilor
Lucrari de montare de acoperitoare de podea
Reabilitare sala lucrari
reabilitare amfiteatru
lucrari de vopsire
Reabilitare camere camin conform CS
reparatii curente camine
Reparatii curente camin 1-2
Reabilitare camere camin3- USAMVBT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22567309
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.050.253 RON
Profit net
474.095 RON
Capitaluri proprii
357.624 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.755.000 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 8.888 RON | 2.310 RON | 32.917 RON | 16.653 RON | 26.949 RON | 229.021 RON | 288.497 RON | 76.336 RON | 120.182 RON | 1.037.881 RON | 550.038 RON | 1.440.402 RON | 1.990.351 RON | 2.134.169 RON | 1.247.643 RON | 1.050.253 RON |
| Profit net | -3.931 RON | -4.364 RON | -21.884 RON | 356 RON | 977 RON | 164.698 RON | 133.005 RON | -29.651 RON | -20.811 RON | 370.351 RON | 52.499 RON | 213.351 RON | 1.080.838 RON |
Comparație cu 1682 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 700.638 RON |
| 851.133 RON |
| 474.095 RON |
| Total active | 241 RON | 398 RON | 6.263 RON | 666 RON | 6.068 RON | 208.845 RON | 353.317 RON | 284.374 RON | 314.022 RON | 626.293 RON | 784.891 RON | 863.998 RON | 4.145.550 RON | 1.175.997 RON | 2.374.314 RON | 893.645 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 98.071 RON | 96.300 RON | 3.099 RON | 64.627 RON | 47.545 RON | 307.710 RON | 847.096 RON | 822.314 RON | 762.689 RON |
|---|
| Active circulante | 241 RON | 398 RON | 6.263 RON | 666 RON | 6.068 RON | 208.845 RON | 353.317 RON | 186.303 RON | 217.722 RON | 623.194 RON | 720.264 RON | 816.453 RON | 3.837.840 RON | 328.901 RON | 1.552.000 RON | 130.956 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.702 RON | -11.066 RON | -32.950 RON | -32.594 RON | -31.618 RON | 133.080 RON | 265.218 RON | 235.567 RON | 214.756 RON | 585.107 RON | 437.607 RON | 650.958 RON | 2.981.302 RON | 835.862 RON | 1.686.995 RON | 357.624 RON |
|---|
| Datorii totale | 6.943 RON | 11.464 RON | 39.213 RON | 33.260 RON | 37.686 RON | 75.765 RON | 88.099 RON | 48.807 RON | 99.266 RON | 41.186 RON | 347.284 RON | 213.040 RON | 1.164.248 RON | 340.135 RON | 687.319 RON | 536.021 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 3 | 3 | 2 |
|---|