Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 sept. 2017 și 16 nov. 2020.
Servicii de dezinfectie prin nebulizare
servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
Servicii de dezinfectie, dezinsectie si deratizare
servicii de dezinfectie
servicii de dezinsectie
servicii de deratizare
servicii de dezinfectie
servicii de dezinsectie
servicii de dezinsectie
servicii de deratizare
servicii de dezinfectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22695162
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VINTILĂ COSTICĂ, VINTILĂ MARIANA
Prin: VINTILĂ MARIANA
Prin: VINTILĂ MARIANA
Prin: VINTILĂ MARIANA
Prin: VINTILĂ COSTICĂ
Prin: VINTILĂ MARIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
190.715 RON
Profit net
-5.489 RON
Capitaluri proprii
4.127 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 199.567 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.180 RON | 65.472 RON | 84.119 RON | 104.114 RON | 105.068 RON | 74.925 RON | 62.642 RON | 110.248 RON | 179.302 RON | 215.612 RON | 231.659 RON | 77.779 RON | 212.508 RON | 133.352 RON | 159.014 RON | 190.715 RON |
| Profit net | 59.002 RON | 39.103 RON | 46.705 RON | 64.092 RON | 54.180 RON | 34.447 RON | 27.538 RON | 67.229 RON | 88.468 RON | 63.692 RON | 81.514 RON | -155.862 RON | 110.871 RON | 47.724 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 79), pentru anul 2024.
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.006 RON |
| -5.489 RON |
| Total active | 131.716 RON | 163.804 RON | 237.120 RON | 274.604 RON | 314.126 RON | 260.318 RON | 281.541 RON | 338.842 RON | 359.430 RON | 442.451 RON | 598.449 RON | 577.938 RON | 515.639 RON | 126.446 RON | 89.266 RON | 137.550 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.950 RON | 4.950 RON | 4.950 RON |
|---|
| Active circulante | 131.716 RON | 163.804 RON | 237.120 RON | 274.604 RON | 314.126 RON | 260.318 RON | 281.541 RON | 338.842 RON | 359.430 RON | 442.451 RON | 598.449 RON | 577.938 RON | 515.639 RON | 121.496 RON | 84.316 RON | 132.600 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 111.570 RON | 150.673 RON | 197.378 RON | 261.470 RON | 315.651 RON | 248.018 RON | 275.556 RON | 342.785 RON | 341.384 RON | 405.076 RON | 486.590 RON | 330.728 RON | 441.599 RON | 13.622 RON | 9.616 RON | 4.127 RON |
|---|
| Datorii totale | 20.146 RON | 13.131 RON | 43.337 RON | 18.689 RON | 4.030 RON | 17.855 RON | 11.540 RON | 1.612 RON | 18.046 RON | 37.375 RON | 111.859 RON | 247.210 RON | 74.040 RON | 112.824 RON | 79.650 RON | 133.423 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | — | — | — |
|---|