Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/22768400
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: MULLER MARIANA
Prin: MULLER MARIANA
Prin: TRUICĂ LUCICA
Prin: MULLER MARIANA
Prin: MULLER MARIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
126.230 RON
Profit net
83.773 RON
Capitaluri proprii
440.266 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 113.942 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 223 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 64.179 RON | 60.140 RON | 118.900 RON | 128.863 RON | 129.288 RON | 127.325 RON | 96.075 RON | 92.635 RON | 109.525 RON | 110.600 RON | 106.600 RON | 91.795 RON | 81.920 RON | 107.230 RON | 112.120 RON | 126.230 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 3.748 RON | 11.494 RON | 67.099 RON | 75.080 RON | 71.810 RON | 83.328 RON | 43.351 RON | 34.352 RON | 37.666 RON | 59.554 RON | 48.441 RON | 53.069 RON | 36.026 RON | 59.836 RON | 59.959 RON | 83.773 RON |
| Total active | 57.478 RON | 56.159 RON | 103.492 RON | 178.875 RON | 250.174 RON | 159.505 RON | 49.302 RON | 43.735 RON | 82.053 RON | 141.028 RON | 190.051 RON | 240.096 RON | 277.398 RON | 342.612 RON | 402.513 RON | 444.600 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.562 RON | 2.726 RON | 1.792 RON | 857 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active circulante | 57.478 RON | 56.159 RON | 103.492 RON | 178.875 RON | 250.174 RON | 159.505 RON | 49.302 RON | 43.735 RON | 78.491 RON | 138.302 RON | 188.259 RON | 239.239 RON | 277.398 RON | 342.612 RON | 402.513 RON | 444.600 RON |
| Capitaluri proprii | 20.413 RON | 31.907 RON | 99.006 RON | 174.086 RON | 245.896 RON | 155.338 RON | 43.551 RON | 39.690 RON | 77.790 RON | 137.344 RON | 185.784 RON | 238.853 RON | 274.879 RON | 336.534 RON | 396.493 RON | 440.266 RON |
| Datorii totale | 37.065 RON | 24.252 RON | 4.486 RON | 4.789 RON | 4.278 RON | 4.167 RON | 5.751 RON | 4.045 RON | 4.263 RON | 3.684 RON | 4.267 RON | 1.243 RON | 2.519 RON | 6.078 RON | 6.020 RON | 4.334 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 |