Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 13 aug. 2018 și 22 aug. 2018.
Servicii de reabilitare si punere in functiune fantana areziana
Lucrari de intretinere spatii verzi
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 4 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/22833338
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1 RON
Profit net
-471 RON
Capitaluri proprii
9.945 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 23.878 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 96 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2024.
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 14.350 RON | 40.030 RON | 10.356 RON | 60.621 RON | 20.530 RON | 8.000 RON | 15.200 RON | 63.538 RON | 103.329 RON | 70.470 RON | 8.000 RON | — | — | — | 1.600 RON | 1 RON | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 2.488 RON | -1.258 RON | 359 RON | 33.933 RON | -5.070 RON | -326 RON | -35.393 RON | 40.588 RON | 78.345 RON | 18.457 RON | -35.519 RON | -40.846 RON | -31.787 RON | -352 RON | -18.036 RON | -469 RON | -471 RON |
| Total active | 44.054 RON | 42.961 RON | 29.904 RON | 62.817 RON | 57.951 RON | 57.575 RON | 23.414 RON | 62.992 RON | 141.347 RON | 137.562 RON | 104.162 RON | 63.390 RON | 29.323 RON | 28.971 RON | 10.956 RON | 10.417 RON | 9.945 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 15.677 RON | 12.830 RON | 9.984 RON | 7.137 RON | 4.290 RON | 1.746 RON | 297 RON | — | — | — | — | 0 RON | — |
| Active circulante | 44.054 RON | 42.961 RON | 29.904 RON | 62.817 RON | 42.274 RON | 44.745 RON | 13.430 RON | 55.855 RON | 137.057 RON | 135.816 RON | 103.865 RON | 63.390 RON | 29.323 RON | 28.971 RON | 10.956 RON | 10.417 RON | 9.945 RON |
| Capitaluri proprii | 28.840 RON | 27.582 RON | 27.941 RON | 61.874 RON | 56.804 RON | 56.478 RON | 21.085 RON | 61.673 RON | 140.018 RON | 137.475 RON | 101.955 RON | 61.110 RON | 29.323 RON | 28.971 RON | 10.935 RON | 10.417 RON | 9.945 RON |
| Datorii totale | 15.214 RON | 15.379 RON | 1.963 RON | 943 RON | 1.147 RON | 1.097 RON | 2.329 RON | 1.319 RON | 1.329 RON | 87 RON | 2.207 RON | 2.280 RON | 0 RON | 0 RON | 21 RON | 0 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |