Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 aug. 2017 și 14 dec. 2022.
FURNIZARE 88 SETURI HAINE PENTRU COPII
Achizitie executie lucrari de reabilitare si dotare loc de joaca in localitatea Ciudanovita
Achizitie executie lucrari "Modernizare teren sport Jitin" comuna Ciudanovita judetul Caras-Severin
Reabilitare Scoala Gimnaziala Ciudanovita comuna Ciudanovita Jud Caras Severin
LUCRARI DE REPARATII ACOPERIS CORP II PRIMARIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22840688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROTARU ANDREI-GEORGE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
4.111 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
93.970 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 418.900 RON | 566.076 RON | 551.778 RON | 288.740 RON | 251.860 RON | 265.170 RON | 228.098 RON | 187.165 RON | 39.039 RON | 42.991 RON | 4.111 RON | — |
| Profit net | 3.099 RON | 151.972 RON | 5.539 RON | 573 RON | -73.136 RON | 42.778 RON | 25.636 RON | 29.816 RON | 14.161 RON | 10.164 RON | 1.632 RON | 0 RON |
| Total active | 278.875 RON | 318.658 RON | 339.541 RON | 287.811 RON | 174.433 RON | 214.912 RON | 111.649 RON | 124.584 RON | 152.563 RON |
Comparație cu 33 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2024.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 122.709 RON |
| 121.502 RON |
| 121.502 RON |
| Active imobilizate | — | — | 10.397 RON | 3.058 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 278.875 RON | 318.658 RON | 329.144 RON | 284.753 RON | 174.433 RON | 214.912 RON | 111.649 RON | 124.584 RON | 152.563 RON | 122.709 RON | 121.502 RON | 121.502 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.318 RON | 173.289 RON | 178.828 RON | 179.401 RON | 106.266 RON | 149.044 RON | 58.880 RON | 78.370 RON | 85.913 RON | 96.077 RON | 93.970 RON | 93.970 RON |
|---|
| Datorii totale | 257.557 RON | 145.369 RON | 160.713 RON | 108.410 RON | 68.167 RON | 65.868 RON | 52.769 RON | 46.214 RON | 66.650 RON | 26.632 RON | 27.532 RON | 27.532 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 5 | 7 | 4 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | — | — | — |
|---|