Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 4 aug. 2017 și 13 apr. 2023.
Se afișează cele mai recente 25 din 116 atribuiri.
Lampa UV pentru sterilizarea incaperilor
Lampi UV de tip inchis - sterilizator aer
Filtru de Aer F7 rigid 592 x 592 x Saci 292 mm
Filtru aer HEPA 14 rama AL 457 x 457 x 68mm
Filtru de aer E11 rigid 592 x 592 mm cu saci 292 mm
Filtru aer F9 rama 20 mm/ 9 saci 635 mm 490 x 490
Filtru aer G4 cu pliuri 592 x 287 x 45 mm
Filtru aer ZIG-ZAG G4 592x592x95
Filtru aer HEPA 13 rama Al 535 x 535 x 78
Filtru aer G4 40 mm 420 x 800
Filtru aer F7 rama 20 mm/ saci 300 mm 592 x 592
Filtru aer F9 rama 20 mm/10 saci 300 mm 592 x 592
Filtru aer ZIG-ZAG G4 rama metal 592 x 592 x 45
Filtru de aer E11 rigid cu saci 592 x 592 x 292 mm
Filtru aer ZIG-ZAG G4 287x592x95
Filtru aer F9 rama 20 mm/9 saci 535 mm 287 x 592 mm
Filtru Aer F9 saci 592x592x535/9 rama 20mm
Filtru aer F9 rama 20 mm/10 saci 500 mm 592 x 592
Filtru aer HEPA 14 rama AL 915x610x68
Filtru aer HEPA 14 rama AL 305x610x68
Filtru aer HEPA 14 rama AL 1220x610x68
Filtru Aer F9 saci 592x287x500/10 rama 20mm
Filtru aer HEPA 14 rama AL 610x610x68
Filtru aer ZIG-ZAG G4 592x592x95
Filtre Aer sali operatii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22940016
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
5.508.220 RON
Profit net
-24.488 RON
Capitaluri proprii
890.449 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.757.475 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 314.782 RON | 457.516 RON | 474.098 RON | 545.819 RON | 575.369 RON | 877.912 RON | 1.929.161 RON | 2.479.089 RON | 2.943.951 RON | 3.458.511 RON | 3.869.844 RON | 4.289.948 RON | 4.935.631 RON | 5.128.187 RON | 5.812.794 RON | 6.645.840 RON | 5.508.220 RON |
| Profit net | -75.361 RON | -53.416 RON | -34.312 RON | -20.108 RON | -113.761 RON | 772 RON | 225.959 RON | 92.549 RON | 2.364 RON | 219.927 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 208.372 RON |
| 185.800 RON |
| 88.112 RON |
| 23.686 RON |
| 50.116 RON |
| 126.685 RON |
| -24.488 RON |
| Total active | 278.826 RON | 427.878 RON | 432.218 RON | 426.185 RON | 361.817 RON | 555.428 RON | 1.492.058 RON | 1.539.028 RON | 1.801.466 RON | 2.104.307 RON | 2.265.724 RON | 2.339.145 RON | 2.993.334 RON | 2.950.893 RON | 3.206.370 RON | 3.546.684 RON | 2.868.544 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 2.024 RON | 1.240 RON | 457 RON | — | — | 79.586 RON | 59.143 RON | 44.431 RON | 21.864 RON | 7.146 RON | 7.112 RON | 8.658 RON | 16.863 RON | 11.323 RON | 22.413 RON |
|---|
| Active circulante | 278.826 RON | 427.878 RON | 430.194 RON | 424.945 RON | 361.360 RON | 555.428 RON | 1.492.058 RON | 1.459.442 RON | 1.742.323 RON | 2.059.876 RON | 2.243.860 RON | 2.331.999 RON | 2.986.222 RON | 2.942.235 RON | 3.189.507 RON | 3.535.361 RON | 2.846.131 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -87.810 RON | -141.225 RON | -175.537 RON | -195.645 RON | -309.406 RON | -308.634 RON | -82.675 RON | 9.874 RON | 12.239 RON | 232.166 RON | 440.538 RON | 626.339 RON | 714.450 RON | 738.136 RON | 788.252 RON | 914.937 RON | 890.449 RON |
|---|
| Datorii totale | 366.636 RON | 569.103 RON | 607.755 RON | 621.830 RON | 671.223 RON | 864.062 RON | 1.574.733 RON | 1.529.154 RON | 1.789.227 RON | 1.872.141 RON | 1.825.186 RON | 1.712.806 RON | 2.278.884 RON | 2.212.757 RON | 2.418.118 RON | 2.631.747 RON | 1.978.095 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|