Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2016 și 20 mar. 2017.
Inramat tablou
JALUZELE VERTICALE
CONSOLE DE PRINDERE ALE JALUZELELOR VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
CONSOLE DE PRINDERE ALE JALUZELELOR VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
COLEGIUL NATIONAL BARBU STIRBEI
COLEGIUL NATIONAL BARBU STIRBEI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/22967143
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TUDORACHE LAURENŢIU
Prin: TUDORACHE LAURENŢIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
242.744 RON
Profit net
-43.098 RON
Capitaluri proprii
-93.254 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 245.248 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.253 RON | 84.552 RON | 83.381 RON | 51.963 RON | 76.969 RON | 98.671 RON | 146.702 RON | 134.589 RON | 125.799 RON | 223.924 RON | 181.821 RON | 218.270 RON | 159.038 RON | 201.862 RON | 220.237 RON | 242.744 RON |
| Profit net | 3.486 RON | -6.469 RON | 435 RON | -12.933 RON | 2.794 RON | 651 RON | 37.307 RON | 13.167 RON | 613 RON | 31.457 RON | 36.493 RON | 31.809 RON | -17.408 RON | -21.120 RON |
Comparație cu 209 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -49.391 RON |
| -43.098 RON |
| Total active | 62.835 RON | 54.384 RON | 55.966 RON | 41.784 RON | 47.288 RON | 47.210 RON | 71.804 RON | 82.880 RON | 86.665 RON | 54.250 RON | 66.149 RON | 74.049 RON | 45.075 RON | 52.968 RON | 69.922 RON | 69.949 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 2.528 RON | 1.661 RON | 794 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 62.835 RON | 54.384 RON | 55.966 RON | 41.784 RON | 47.288 RON | 44.682 RON | 70.143 RON | 82.086 RON | 86.665 RON | 54.250 RON | 66.149 RON | 74.049 RON | 45.075 RON | 52.968 RON | 69.922 RON | 69.949 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 44.438 RON | 37.969 RON | 38.404 RON | 25.471 RON | 28.265 RON | 28.916 RON | 66.223 RON | 79.391 RON | 80.003 RON | 47.460 RON | 59.953 RON | 67.763 RON | 20.355 RON | -766 RON | -50.157 RON | -93.254 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.397 RON | 16.415 RON | 17.562 RON | 16.313 RON | 19.023 RON | 18.294 RON | 5.581 RON | 3.489 RON | 6.662 RON | 6.790 RON | 6.196 RON | 6.286 RON | 24.720 RON | 53.734 RON | 120.079 RON | 163.203 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 2 |
|---|