Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23045800
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BRÎNDUŞ GHEORGHE-MIRCEA
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Prin: BĂLAN LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
55.400 RON
Profit net
4.262 RON
Capitaluri proprii
52.347 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 144.534 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.000 RON | 31.000 RON | 39.150 RON | 58.590 RON | 115.828 RON | 115.170 RON | 131.718 RON | 171.559 RON | 164.117 RON | 151.144 RON | 113.260 RON | 89.648 RON | 55.400 RON |
| Profit net | 3.215 RON | 10.630 RON | 80 RON | 13.806 RON | 58.891 RON | 62.943 RON | 67.126 RON | 105.938 RON | 102.847 RON | 62.697 RON | 13.761 RON | 4.176 RON | 4.262 RON |
| Total active | 6.830 RON | 17.087 RON | 16.979 RON | 32.748 RON | 88.518 RON | 100.743 RON |
Comparație cu 206 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2021.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 91.726 RON |
| 125.534 RON |
| 128.985 RON |
| 94.830 RON |
| 72.993 RON |
| 67.329 RON |
| 62.783 RON |
| Active imobilizate | — | — | 2.331 RON | 1.366 RON | 402 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 6.830 RON | 17.087 RON | 14.648 RON | 31.382 RON | 88.116 RON | 100.743 RON | 91.726 RON | 125.534 RON | 128.985 RON | 94.830 RON | 72.993 RON | 67.329 RON | 62.783 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.674 RON | 13.304 RON | 13.384 RON | 27.190 RON | 76.081 RON | 89.224 RON | 76.350 RON | 108.604 RON | 111.451 RON | 74.148 RON | 43.909 RON | 48.085 RON | 52.347 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.156 RON | 3.783 RON | 3.595 RON | 5.558 RON | 12.437 RON | 11.519 RON | 15.376 RON | 16.930 RON | 17.534 RON | 20.682 RON | 29.084 RON | 19.244 RON | 10.436 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|