Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23160841
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.561 RON
Profit net
-97.474 RON
Capitaluri proprii
-114.030 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 34.223 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 69.191 RON | 2.877 RON | 21.433 RON | 7.727 RON | 11.970 RON | 4.000 RON | 6.637 RON | 27.670 RON | 9.016 RON | 11.163 RON | 79.805 RON | 95.609 RON | 65.625 RON | 38.024 RON | 19.562 RON | 8.700 RON | 2.561 RON |
| Profit net | 53.253 RON | -12.696 RON | 6.106 RON | -2.676 RON | -2.463 RON | -12.570 RON | -9.244 RON | 8.653 RON | -15.444 RON | -13.497 RON | 23.577 RON |
Comparație cu 45 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 38.133 RON |
| 7.517 RON |
| -20.366 RON |
| -56.033 RON |
| -78.341 RON |
| -97.474 RON |
| Total active | 498.117 RON | 484.177 RON | 499.027 RON | 499.186 RON | 449.936 RON | 445.856 RON | 445.917 RON | 447.079 RON | 450.075 RON | 465.074 RON | 476.792 RON | 495.164 RON | 507.290 RON | 493.040 RON | 514.806 RON | 504.758 RON | 440.017 RON |
|---|
| Active circulante | 498.117 RON | 484.177 RON | 499.027 RON | 499.186 RON | 449.936 RON | 445.856 RON | 445.917 RON | 447.079 RON | 450.075 RON | 465.074 RON | 476.792 RON | 495.164 RON | 507.290 RON | 493.040 RON | 514.806 RON | 504.758 RON | 440.017 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 122.787 RON | 110.091 RON | 116.197 RON | 113.521 RON | 111.059 RON | 98.489 RON | 89.245 RON | 97.899 RON | 82.455 RON | 68.958 RON | 92.535 RON | 130.668 RON | 138.185 RON | 117.819 RON | 61.786 RON | -16.555 RON | -114.030 RON |
|---|
| Datorii totale | 375.330 RON | 374.086 RON | 382.830 RON | 385.665 RON | 338.877 RON | 347.367 RON | 356.672 RON | 349.180 RON | 367.620 RON | 396.116 RON | 384.257 RON | 364.496 RON | 369.105 RON | 375.221 RON | 453.020 RON | 521.313 RON | 554.047 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|