Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/23163040
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SANDU ADRIANA ELENA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
157.842 RON
Profit net
25.712 RON
Capitaluri proprii
-6.825 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 113.661 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 3617 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 19.670 RON | 10.532 RON | 5.375 RON | 0 RON | 1.090 RON | 15.995 RON | 15.808 RON | 19.313 RON | 23.112 RON | 24.958 RON | 49.050 RON | 77.774 RON | 73.941 RON | 65.516 RON | 67.518 RON | 123.970 RON | 157.842 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -19.908 RON | -14.296 RON | -13.234 RON | -895 RON | -11.056 RON | -25.910 RON | -11.265 RON | -9.274 RON | -11.770 RON | -4.003 RON | 3.623 RON | 10.213 RON | -3.542 RON | 15.655 RON | 112.856 RON | -38.876 RON | 25.712 RON |
| Total active | 20.517 RON | 28.507 RON | 30.622 RON | 30.622 RON | 32.619 RON | 14.132 RON | 11.571 RON | 9.362 RON | 5.998 RON | 15.538 RON | 19.963 RON | 9.479 RON | 16.606 RON | 8.140 RON | 34.201 RON | 7.418 RON | 16.104 RON |
| Active imobilizate | 2.201 RON | 2.201 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 18.316 RON | 26.306 RON | 30.622 RON | 30.622 RON | 32.619 RON | 14.132 RON | 11.571 RON | 9.362 RON | 5.998 RON | 15.538 RON | 19.963 RON | 9.479 RON | 16.606 RON | 8.140 RON | 34.201 RON | 7.418 RON | 16.104 RON |
| Capitaluri proprii | -30.762 RON | -45.058 RON | -58.293 RON | -59.188 RON | -70.244 RON | -96.154 RON | -107.419 RON | -116.693 RON | -128.463 RON | -132.466 RON | -128.843 RON | -118.630 RON | -122.171 RON | -106.516 RON | 6.340 RON | -32.536 RON | -6.825 RON |
| Datorii totale | 51.279 RON | 73.565 RON | 88.915 RON | 89.810 RON | 102.863 RON | 110.286 RON | 118.990 RON | 126.055 RON | 134.461 RON | 148.004 RON | 148.806 RON | 128.109 RON | 138.777 RON | 114.656 RON | 27.861 RON | 39.954 RON | 22.929 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |