Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23193849
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TALPOŞ CIPRIAN
Prin: TALPOŞ CIPRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
383.344 RON
Profit net
65.783 RON
Capitaluri proprii
66.024 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 387.034 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.190 RON | 45.120 RON | 48.565 RON | 33.312 RON | 42.503 RON | 22.370 RON | 90.815 RON | 132.280 RON | 224.233 RON | 280.399 RON | 282.963 RON | 291.950 RON | 295.315 RON | 289.105 RON | 251.496 RON | 295.240 RON | 383.344 RON |
| Profit net | -10.911 RON | -2.079 RON | -9.872 RON | -13.631 RON | -14.392 RON | -27.660 RON | -13.238 RON | 104.605 RON | 60.259 RON | 1.921 RON |
Comparație cu 381 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.229 RON |
| 13.439 RON |
| 8.568 RON |
| 16.543 RON |
| 64.804 RON |
| 19.555 RON |
| 65.783 RON |
| Total active | 26.076 RON | 35.444 RON | 36.046 RON | 36.996 RON | 43.168 RON | 33.086 RON | 40.185 RON | 76.395 RON | 101.483 RON | 110.022 RON | 159.347 RON | 175.370 RON | 125.812 RON | 114.089 RON | 134.273 RON | 269.074 RON | 279.646 RON |
|---|
| Active imobilizate | 426 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 206.765 RON | 163.986 RON |
|---|
| Active circulante | 25.650 RON | 35.444 RON | 36.046 RON | 36.996 RON | 43.168 RON | 33.086 RON | 40.185 RON | 76.395 RON | 101.483 RON | 110.022 RON | 159.347 RON | 175.370 RON | 125.812 RON | 114.089 RON | 134.273 RON | 62.309 RON | 115.660 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.769 RON | -12.848 RON | -22.720 RON | -36.351 RON | -50.744 RON | -78.404 RON | -91.642 RON | 12.964 RON | 73.222 RON | 75.144 RON | 121.373 RON | 108.496 RON | 106.537 RON | 25.351 RON | 90.155 RON | 79.274 RON | 66.024 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.845 RON | 48.292 RON | 58.766 RON | 73.347 RON | 93.912 RON | 111.490 RON | 131.827 RON | 63.431 RON | 28.261 RON | 34.878 RON | 37.974 RON | 66.874 RON | 19.275 RON | 88.738 RON | 44.118 RON | 189.800 RON | 217.000 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 5 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 |
|---|