Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23197808
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DINCĂ EUGEN, TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: DINCĂ EUGEN
Prin: DINCĂ EUGEN
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Prin: DINCĂ EUGEN
Prin: TRANDAFIR MARIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
50.812 RON
Profit net
-13.680 RON
Capitaluri proprii
709.257 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 137.293 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 369.155 RON | 11.459 RON | 413.915 RON | 387.992 RON | 265.431 RON | 270.261 RON | 252.048 RON | 416.839 RON | 65.138 RON | 173.800 RON | 50.812 RON |
| Profit net | 123.324 RON | 16.557 RON | 113.957 RON | 117.597 RON | 84.155 RON | 84.162 RON | 56.805 RON | 90.779 RON | 15.415 RON | 14.420 RON | -13.680 RON |
| Total active | 310.136 RON | 232.979 RON | 487.259 RON | 407.680 RON | 564.742 RON | 641.508 RON | 717.865 RON | 759.378 RON | 723.013 RON | 725.150 RON | 716.133 RON |
Comparație cu 530 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2019.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 292 RON | 42 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 309.844 RON | 232.937 RON | 487.259 RON | 407.680 RON | 564.742 RON | 641.508 RON | 717.865 RON | 759.378 RON | 723.013 RON | 725.150 RON | 716.133 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 129.936 RON | 146.493 RON | 260.450 RON | 378.047 RON | 462.202 RON | 545.518 RON | 602.323 RON | 693.102 RON | 708.517 RON | 722.937 RON | 709.257 RON |
|---|
| Datorii totale | 180.200 RON | 86.486 RON | 226.809 RON | 29.633 RON | 102.540 RON | 95.990 RON | 115.542 RON | 66.276 RON | 14.496 RON | 2.213 RON | 6.876 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
|---|