Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23198293
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Prin: PĂCURAR VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
76.794 RON
Profit net
221.226 RON
Capitaluri proprii
15.380 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 114.325 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.238 RON | 32.605 RON | 12.186 RON | 4.463 RON | 5.373 RON | 7.797 RON | 12.977 RON | 37.517 RON | 70.754 RON | 58.189 RON | 85.342 RON | 101.539 RON | 75.723 RON | 76.391 RON | 98.557 RON | 135.941 RON | 76.794 RON |
| Profit net | -3.739 RON | 2.332 RON | -6.394 RON | -10.513 RON | -15.380 RON | -29.042 RON | -26.536 RON | -18.853 RON | -7.697 RON | -23.084 RON |
Comparație cu 1338 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -27.877 RON |
| 484 RON |
| -11.026 RON |
| -5.239 RON |
| 382 RON |
| -10.836 RON |
| 221.226 RON |
| Total active | 67.285 RON | 49.202 RON | 45.611 RON | 45.061 RON | 48.884 RON | 66.831 RON | 79.601 RON | 66.586 RON | 64.470 RON | 63.510 RON | 118.769 RON | 105.549 RON | 102.815 RON | 88.176 RON | 87.356 RON | 57.305 RON | 40.089 RON |
|---|
| Active imobilizate | 8.246 RON | 7.104 RON | 5.349 RON | 7.327 RON | 5.094 RON | 2.862 RON | 841 RON | 55 RON | 11 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 59.039 RON | 42.098 RON | 40.262 RON | 37.734 RON | 43.790 RON | 63.969 RON | 78.760 RON | 66.531 RON | 64.459 RON | 63.510 RON | 118.769 RON | 105.549 RON | 102.815 RON | 88.176 RON | 87.356 RON | 57.305 RON | 40.089 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.567 RON | -14.235 RON | -20.629 RON | -31.143 RON | -46.522 RON | -75.564 RON | -102.100 RON | -120.953 RON | -128.650 RON | -151.735 RON | -179.612 RON | -179.128 RON | -190.154 RON | -195.392 RON | -195.011 RON | -205.846 RON | 15.380 RON |
|---|
| Datorii totale | 83.852 RON | 63.437 RON | 66.240 RON | 76.204 RON | 95.406 RON | 142.395 RON | 181.701 RON | 187.539 RON | 193.120 RON | 215.245 RON | 298.381 RON | 284.677 RON | 292.969 RON | 283.568 RON | 282.367 RON | 263.151 RON | 24.709 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|