Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 iun. 2021 și 17 dec. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 31 atribuiri.
Terapia centrată pe procese
Cărți pentru diseminare
Pachet: Consiliere și orientare - REEFRAT 40153
Cărți pentru diseminare
Necesar carti biblioteca
Pachet de cărți pentru Grădinița nr. 217 București
Terapia centrată pe procese
MATERIAL DIDACTIC - CARTI.
Copii dificili si Terapia prin joc
Materiale didactice pentru cabinet consiliere și asistență psihopedagogică
Pachet de carti de psihologie si educatie pentru CJRAE Bacau
Cărți de specialitate pentru diseminare
Carti de biblioteca
Pachet: Cărți de psihologie
carti de specialitate
Consiliere și orientare. Ghid de educatie pentru cariera. Activitați pentru clasele IX-XII
Consiliere și orientare. Ghid de educație pentru carieră
Terapia prin joc
ACHIZITIE CARTI
Carte ”Învață să înveți”
Carte ” Analiza datelor în cercetarea psihologică”
PAchet carti
PACHET CARTI DE SPECIALITATE
Achizitie carti - CJRAE OLT
Liniştea şi creierul
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23231292
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
834.574 RON
Profit net
73.853 RON
Capitaluri proprii
153.763 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 699.564 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 324.577 RON | 189.932 RON | 254.357 RON | 155.012 RON | 165.551 RON | 216.890 RON | 316.373 RON | 322.767 RON | 363.496 RON | 385.696 RON | 495.050 RON | 454.647 RON | 522.625 RON | 466.614 RON | 589.786 RON | 690.637 RON | 834.574 RON |
| Profit net | 263.605 RON | -106.841 RON | 49.381 RON | -90.481 RON | -67.645 RON | -152.892 RON | -33.511 RON | -72.792 RON | -91.946 RON | 13.896 RON |
Comparație cu 241 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 111.138 RON |
| 63.767 RON |
| 111.394 RON |
| 436 RON |
| 49.874 RON |
| 53.258 RON |
| 73.853 RON |
| Total active | 181.743 RON | 217.684 RON | 245.058 RON | 247.718 RON | 288.239 RON | 240.522 RON | 307.474 RON | 310.448 RON | 301.814 RON | 369.151 RON | 466.925 RON | 421.585 RON | 407.624 RON | 405.382 RON | 444.075 RON | 489.447 RON | 572.973 RON |
|---|
| Active imobilizate | 13.417 RON | 21.535 RON | 15.974 RON | 9.204 RON | 5.918 RON | 3.261 RON | 1.863 RON | 815 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — |
|---|
| Active circulante | 168.326 RON | 196.149 RON | 229.084 RON | 238.514 RON | 282.321 RON | 237.261 RON | 305.611 RON | 309.633 RON | 301.814 RON | 369.151 RON | 466.925 RON | 421.585 RON | 407.624 RON | 405.382 RON | 444.075 RON | 489.447 RON | 572.973 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 263.291 RON | 156.450 RON | 205.831 RON | 115.351 RON | 47.705 RON | -105.186 RON | -138.697 RON | -211.489 RON | -303.435 RON | -289.538 RON | -177.375 RON | -113.608 RON | -4.450 RON | -17.868 RON | 32.006 RON | 85.910 RON | 153.763 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.452 RON | 111.234 RON | 99.227 RON | 132.367 RON | 240.534 RON | 345.708 RON | 446.171 RON | 521.937 RON | 605.249 RON | 658.969 RON | 646.536 RON | 537.429 RON | 412.074 RON | 423.250 RON | 412.069 RON | 420.132 RON | 426.740 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | — | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | — |
|---|