Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 12 mai 2021 și 17 iul. 2023.
DEFRISARI CIMITIR
Lucrari de reparatii electrice Biserica Cearang in comuna Punghina
AMENAJARE CIMITIR
REPARATII INTERIOARE PRIMARIA BREZNITA MOTRU
CONSTRUIRE MAGAZIE LEMNE SI PORTI ACCES SCOALA RECEA, COMUNA PUNGHINA
CONSTRUIRE MAGAZIE
Lucrări de amanejare teren sediu primărie
Construire gard cimitir drincea
CONSTRUIRE GARD BISERICA DRINCEA
Construire imprejmuire (gard)
CONSTRUIRE FOSE SEPTICE
IMPREJMUIRE TEREN SI CONSTRUIRE FOSA SEPTICA
REABILITARE FANTANA PUBLICA
Achizitie lucrari de anvelopare la sedul Primariei Breznita Motru
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/23246889
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOLEA IRINA-RALUCA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
298.208 RON
Profit net
32.173 RON
Capitaluri proprii
52.739 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 219.966 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 181 firme din județul Mehedinţi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2023.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| Cifră de afaceri | 24.376 RON | 12.381 RON | 1.246 RON | 0 RON | 0 RON | 49.975 RON | 105.093 RON | 133.105 RON | 85.824 RON | 69.880 RON | 2.200 RON | 0 RON | 250.134 RON | 261.084 RON | 298.208 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 4.958 RON | 3.669 RON | 981 RON | 0 RON | 0 RON | 27.268 RON | 48.356 RON | 54.137 RON | 15.734 RON | -5.104 RON | 107 RON | -2.959 RON | 70.839 RON | 21.802 RON | 32.173 RON |
| Total active | 11.097 RON | 12.404 RON | 13.471 RON | 13.384 RON | 13.384 RON | 40.652 RON | 94.179 RON | 159.321 RON | 179.158 RON | 160.382 RON | 155.214 RON | 152.255 RON | 271.738 RON | 301.050 RON | 52.739 RON |
| Active imobilizate | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 1.021 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Active circulante | 10.076 RON | 11.383 RON | 12.450 RON | 12.363 RON | 12.363 RON | 39.631 RON | 93.158 RON | 158.300 RON | 179.158 RON | 160.382 RON | 155.214 RON | 152.255 RON | 271.738 RON | 301.050 RON | 52.739 RON |
| Capitaluri proprii | 8.735 RON | 12.404 RON | 13.384 RON | 13.384 RON | 13.384 RON | 40.652 RON | 89.009 RON | 143.146 RON | 158.880 RON | 153.776 RON | 153.883 RON | 150.924 RON | 221.763 RON | 243.565 RON | 52.739 RON |
| Datorii totale | 2.362 RON | 0 RON | 87 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.170 RON | 16.175 RON | 20.278 RON | 6.606 RON | 1.331 RON | 1.331 RON | 49.975 RON | 57.485 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 |