Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23272047
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TĂMAȘ MIHAELA
Prin: TĂMAȘ MIHAELA
Prin: TĂMAȘ MIHAELA
Prin: TĂMAȘ MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
45.253 RON
Profit net
-4.287 RON
Capitaluri proprii
-348.398 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 136.268 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.520 RON | 118.183 RON | 64.047 RON | 97.322 RON | 27.321 RON | 56.507 RON | 42.834 RON | 69.204 RON | 228.097 RON | 30.118 RON | 254.141 RON | 65.180 RON | 19.853 RON | 172.543 RON | 250.056 RON | 45.253 RON | — |
| Profit net | 36.707 RON | 68.651 RON | 10.675 RON | 7.485 RON | 1.176 RON | 1.188 RON | -21.138 RON | -18.771 RON | 104.248 RON | -14.998 RON | -71.306 RON |
Comparație cu 26 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 60), pentru anul 2024.
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -38.377 RON |
| -82.316 RON |
| 19.579 RON |
| -162.175 RON |
| -54.175 RON |
| -4.287 RON |
| Total active | 81.434 RON | 157.057 RON | 159.608 RON | 166.412 RON | 220.072 RON | 183.345 RON | 157.803 RON | 140.014 RON | 160.223 RON | 68.078 RON | 42.297 RON | 54.935 RON | 38.669 RON | 107.431 RON | 56.635 RON | 57.388 RON | 55.896 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.661 RON | 922 RON | 184 RON | — | 36.852 RON | 19.775 RON | 6.291 RON | 2.675 RON | 1.231 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 79.773 RON | 156.135 RON | 159.424 RON | 166.412 RON | 183.220 RON | 163.570 RON | 151.512 RON | 137.339 RON | 158.992 RON | 68.078 RON | 42.297 RON | 54.935 RON | 38.669 RON | 107.431 RON | 56.635 RON | 57.388 RON | 55.896 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 70.879 RON | 139.530 RON | 150.205 RON | 157.689 RON | 158.865 RON | 160.053 RON | 138.915 RON | 120.144 RON | 150.604 RON | 44.659 RON | -26.647 RON | -65.024 RON | -147.340 RON | -127.762 RON | -289.936 RON | -344.111 RON | -348.398 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.555 RON | 17.527 RON | 9.403 RON | 8.723 RON | 36.634 RON | 11.992 RON | 18.992 RON | 22.670 RON | 12.419 RON | 26.219 RON | 71.744 RON | 122.759 RON | 188.809 RON | 237.993 RON | 349.371 RON | 404.299 RON | 407.094 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|