Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23286000
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COMAN LUCRETIA
Prin: COMAN LUCRETIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
101.200 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.976 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 107.544 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.330 RON | 29.694 RON | 64.283 RON | 50.734 RON | 39.694 RON | 150.371 RON | 69.997 RON | 17.088 RON | 54.700 RON | 65.700 RON | 131.800 RON | 101.200 RON | — | — | — |
| Profit net | -11.232 RON | -371 RON | 21.364 RON | 1.626 RON | -17.187 RON | 76.287 RON | 1.441 RON | -66.373 RON | -38.343 RON | -2.864 RON | 124.277 RON | 36.892 RON | -38.000 RON | -33.034 RON | 0 RON |
Comparație cu 816 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2022.
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 2.279 RON | 2.188 RON | 3.977 RON | 11.908 RON | 587 RON | 64.933 RON | 63.403 RON | 8.521 RON | 8.597 RON | 7.567 RON | 97.640 RON | 73.522 RON | 39.695 RON | 1.976 RON | 1.976 RON |
|---|
| Active circulante | 2.279 RON | 2.188 RON | 3.977 RON | 11.908 RON | 587 RON | 64.933 RON | 63.403 RON | 8.521 RON | 8.597 RON | 7.567 RON | 97.640 RON | 73.522 RON | 39.695 RON | 1.976 RON | 1.976 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -25.270 RON | -25.641 RON | -4.277 RON | -2.651 RON | -19.838 RON | 56.449 RON | 57.890 RON | -8.483 RON | 3.740 RON | 876 RON | 96.118 RON | 73.010 RON | 35.010 RON | 1.976 RON | 1.976 RON |
|---|
| Datorii totale | 27.549 RON | 27.829 RON | 8.254 RON | 14.559 RON | 20.425 RON | 8.484 RON | 5.513 RON | 17.004 RON | 4.857 RON | 6.691 RON | 1.522 RON | 512 RON | 4.685 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 5 | 5 | 5 | 8 | 8 | 7 | 5 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|