Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 nov. 2018 și 6 feb. 2019.
Memoriu Tehnic d
Elaborare relevee de arhitectura pentru cladiri monument istoric
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23308159
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CĂMUI IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
65.200 RON
Profit net
-7.169 RON
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 90.658 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.986 RON | 64.568 RON | 64.580 RON | 127.006 RON | 158.382 RON | 63.545 RON | 44.100 RON | 65.200 RON | — |
| Profit net | 10.726 RON | 60.880 RON | 58.315 RON | 112.627 RON | 144.545 RON | 67.060 RON | 37.925 RON | 51.069 RON | -7.169 RON |
| Total active | 10.940 RON | 73.090 RON | 70.679 RON | 183.928 RON | 166.388 RON | 187.239 RON | 107.958 RON | 52.236 RON | 3.528 RON |
| Active circulante | 10.940 RON | 73.090 RON | 70.679 RON | 183.928 RON | 166.388 RON | 187.239 RON |
Comparație cu 215 firme din județul Gorj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2023.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 107.958 RON |
| 52.236 RON |
| 3.528 RON |
| Capitaluri proprii | 10.926 RON | 71.806 RON | 69.241 RON | 181.868 RON | 144.745 RON | 184.805 RON | 102.730 RON | 51.269 RON | 0 RON |
|---|
| Datorii totale | 14 RON | 1.284 RON | 1.438 RON | 2.060 RON | 11.964 RON | 2.434 RON | 5.228 RON | 967 RON | 3.528 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|