Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23321379
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GUARATO ETTORE
Prin: GUARATO ETTORE
Prin: GUARATO ETTORE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-21.727 RON
Capitaluri proprii
-213.367 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 294.972 RON | 638.465 RON | 0 RON | 1.222.551 RON | 0 RON | 0 RON | 64.550 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 29.661 RON | 1.911 RON | 290 RON | 93 RON | 134 RON | 283 RON | 52.189 RON | -149 RON | -119.028 RON | -3.424 RON | -3.978 RON | -797 RON | -2.490 RON |
Comparație cu 164 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -12.358 RON |
| -28.426 RON |
| -21.230 RON |
| -21.727 RON |
| Total active | 795.728 RON | 243.669 RON | 564.722 RON | 1.399.399 RON | 1.204.778 RON | 1.299.988 RON | 1.362.078 RON | 1.262.479 RON | 1.082.633 RON | 1.083.268 RON | 1.082.618 RON | 1.082.898 RON | 1.083.954 RON | 1.083.596 RON | 1.060.170 RON | 1.038.940 RON | 1.017.470 RON |
|---|
| Active imobilizate | 354 RON | — | 249.091 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 787.529 RON | 767.379 RON | 747.229 RON |
|---|
| Active circulante | 795.374 RON | 243.669 RON | 315.631 RON | 1.399.399 RON | 1.204.778 RON | 1.299.988 RON | 1.362.078 RON | 1.262.479 RON | 1.082.633 RON | 1.083.268 RON | 1.082.618 RON | 1.082.898 RON | 1.083.954 RON | 1.083.596 RON | 272.641 RON | 271.561 RON | 270.241 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 29.894 RON | 31.805 RON | 32.094 RON | 32.187 RON | 32.321 RON | 32.604 RON | 84.793 RON | 84.644 RON | -118.937 RON | -122.362 RON | -126.340 RON | -127.137 RON | -129.627 RON | -141.985 RON | -170.410 RON | -191.640 RON | -213.367 RON |
|---|
| Datorii totale | 301.253 RON | 211.864 RON | 532.628 RON | 1.367.212 RON | 1.172.457 RON | 1.267.384 RON | 1.277.285 RON | 1.177.835 RON | 1.201.570 RON | 1.205.630 RON | 1.208.958 RON | 1.210.035 RON | 1.213.581 RON | 1.225.581 RON | 1.230.580 RON | 1.230.580 RON | 1.230.837 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|