Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 30 iun. 2017 și 11 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 32 atribuiri.
Farfurie propilena plata 21cm
Farfurie propilen adanca 19cm
Farfurie propilena mica 19cm
Farfurie propilena mica 19cm
Farfurie propilena plata 21cm
Farfurie propilen adanca 19cm
Cana policarbonat 1/4 litri
Farfurie propilena mica 19cm
Farfurie propilena plata 21cm
Farfurie propilen adanca 19cm
Flori Ghiveci Orhidee cu 2 tije inaltime 75 cm.
Flori Ghiveci Anthurium inaltime 65 cm.
Flori Ghiveci Orhidee cu 2 tije inaltime 75 cm
Masina de spalat vase cu capota, dozator solutie, dedurizator si pompa de golire
Ghivece Orhidee cu 2 tije, inaltime 75 cm, diferite culori
APARATE PENTRU GATIT
Flori Ghiveci Phalaenopsis
Frigider pentru probe de hrana
Echipament de restaurant
Oala Inox prof
Phalaenopsis
Utilaje profesionale de bucatarie
Lada termoizolatoare
APARAT DE TOCAT CARNE TS12 CU DISC REZERVA
Set de vase pentru transport si servire mancare calda
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23425132
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
594.590 RON
Profit net
2.147 RON
Capitaluri proprii
10.018 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 744.719 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 188.524 RON | 92.402 RON | 72.578 RON | 81.997 RON | 68.001 RON | 125.818 RON | 225.293 RON | 187.545 RON | 338.654 RON | 379.219 RON | 306.122 RON | 577.128 RON | 693.110 RON | 719.844 RON | 832.063 RON | 474.206 RON | 594.590 RON |
| Profit net | 18.625 RON | 1.416 RON | -5.802 RON | -5.113 RON | -2.072 RON | 2.856 RON | 21.693 RON | -23.365 RON | -39.746 RON | 18.723 RON | 7.420 RON |
Comparație cu 611 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 46.146 RON |
| 41.293 RON |
| 51.019 RON |
| 45.833 RON |
| -16.253 RON |
| 2.147 RON |
| Total active | 29.077 RON | 28.163 RON | 27.071 RON | 29.533 RON | 19.760 RON | 74.822 RON | 47.765 RON | 45.047 RON | 58.639 RON | 40.625 RON | 39.368 RON | 46.587 RON | 64.650 RON | 83.192 RON | 60.335 RON | 113.985 RON | 59.669 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.046 RON | 7.259 RON | 3.472 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.081 RON | 3.727 RON | 10.115 RON |
|---|
| Active circulante | 18.031 RON | 20.904 RON | 23.599 RON | 29.533 RON | 19.760 RON | 74.822 RON | 47.765 RON | 45.047 RON | 58.639 RON | 40.625 RON | 39.368 RON | 46.587 RON | 64.650 RON | 83.192 RON | 54.254 RON | 110.258 RON | 49.554 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.687 RON | 11.103 RON | 5.302 RON | 188 RON | -1.884 RON | 972 RON | 22.715 RON | -650 RON | -40.396 RON | -21.674 RON | -14.254 RON | 31.893 RON | 52.133 RON | 53.151 RON | 46.123 RON | 29.870 RON | 10.018 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.390 RON | 17.060 RON | 21.769 RON | 29.345 RON | 21.644 RON | 73.850 RON | 25.050 RON | 45.697 RON | 99.035 RON | 62.299 RON | 53.622 RON | 14.694 RON | 12.517 RON | 30.041 RON | 14.212 RON | 84.115 RON | 49.651 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|