Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 13 iun. 2017 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 270 atribuiri.
ARTICOLE SANITARE
44190000-8 Diverse materiale de constructii (Rev
Materiale pentru reparatii CAbR MAICANESTI
Materiale pentru Intretinere CZ , LmP1, LmP2, LmP3 si LmP 4 Maicanesi
Dispozitive pentru persoanele cu deficiențe 1 LmP1 MAICANESTI
Dispozitive pentru persoanele cu deficiențe 2 LmP2 MAICANESTI
Dispozitive pentru persoanele cu deficiențe 3 LmP3 MAICANESTI
Dispozitive pentru persoanele cu deficiente 4 LmP4 MAICANESTI
Matriale de constructii, Materiale pentru reparatii CZ MAICANESTI
Produse pentru intretinerea spatiilor verzi CZ si LmP-uri MAICANESTI
Materiale de constructii
Materiale de constructii
Matriale de constructii, Materiale pentru reparatii
Matriale de constructii, Materiale pentru reparatii, Pompa submersibila
RADIATOARE, MATERIALE REPARATII CURENTE LmP3 MAICANESTI
Materiale constructii, Unelte LmP1 MAICANESTI
Radiatoare, Materiale constructii, materiale reparatii curente LmP4 MAICANESTI
PELET RASINOASE
Materiale Sanitare LmP1 MAICANESTI
MATERIALE DE CONSTRUCTII, UNELTE, SOBA TERACOTA
Pachet produse reparatii si intretinere curenta
APOMETRE, MATERIALE NECESARE AVARII, BRANSAMENTE APA, MATERIALE CONSTRUCTII
TOPOR
Diverse unelte pentru curatat cosul de fum CAbR MAICANESTI
Materiale reparatii curente CIA MAICANESTI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23562423
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.552.588 RON
Profit net
562.330 RON
Capitaluri proprii
943.598 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.097.718 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 264.245 RON | 153.789 RON | 165.161 RON | 180.719 RON | 162.376 RON | 128.507 RON | 157.507 RON | 174.505 RON | 131.531 RON | 270.027 RON | 203.256 RON | 223.377 RON | 383.776 RON | 766.715 RON | 1.083.861 RON | 2.902.939 RON | 4.552.588 RON |
| Profit net | 3.623 RON | -12.764 RON | -23.264 RON | -13.766 RON | 3.841 RON | 2.020 RON | -1.065 RON | 14.065 RON | 13.196 RON | 60.639 RON | 32.370 RON |
Comparație cu 556 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.617 RON |
| -56.784 RON |
| 83.388 RON |
| 50.691 RON |
| 159.057 RON |
| 562.330 RON |
| Total active | 89.937 RON | 51.297 RON | 56.140 RON | 70.073 RON | 76.718 RON | 103.045 RON | 136.303 RON | 110.905 RON | 160.775 RON | 216.044 RON | 376.609 RON | 508.259 RON | 659.748 RON | 999.720 RON | 1.496.109 RON | 1.748.048 RON | 2.559.646 RON |
|---|
| Active imobilizate | 239 RON | 41 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 237.869 RON | 463.823 RON |
|---|
| Active circulante | 89.698 RON | 51.256 RON | 56.140 RON | 70.073 RON | 76.718 RON | 103.045 RON | 136.303 RON | 110.905 RON | 160.775 RON | 216.044 RON | 376.609 RON | 508.259 RON | 659.748 RON | 999.720 RON | 1.496.109 RON | 1.510.179 RON | 2.095.823 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 984 RON | -11.779 RON | -35.043 RON | -48.809 RON | -44.967 RON | -42.947 RON | -44.012 RON | -29.946 RON | -16.750 RON | 43.888 RON | 76.255 RON | 133.702 RON | 76.918 RON | 181.622 RON | 232.210 RON | 381.268 RON | 943.598 RON |
|---|
| Datorii totale | 88.953 RON | 63.076 RON | 91.183 RON | 118.882 RON | 121.685 RON | 145.992 RON | 180.315 RON | 140.851 RON | 177.525 RON | 172.156 RON | 300.354 RON | 374.557 RON | 582.830 RON | 818.098 RON | 1.263.899 RON | 1.366.780 RON | 1.616.048 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 |
|---|