Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/23600446
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: ANTOHE LAURENŢIU-VLADIMIR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
14.806 RON
Profit net
6.192 RON
Capitaluri proprii
89.512 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 10.073 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2020 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 35.614 RON | 37.116 RON | 34.978 RON | 0 RON | 0 RON | 21.261 RON | 18.958 RON | 21.721 RON | 18.305 RON | 18.018 RON | 14.806 RON |
| Profit net | 9.137 RON | 2.796 RON | 19.855 RON | 0 RON | 0 RON | 1.733 RON | 2.286 RON | 9.477 RON | 7.234 RON | 4.737 RON | 6.192 RON |
| Total active | 20.695 RON | 20.396 RON | 42.393 RON | 41.982 RON | 41.982 RON | 42.322 RON | 44.358 RON | 52.701 RON | 59.910 RON | 73.229 RON | 90.298 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 198 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2023.
Peste 23% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.695 RON |
| 20.396 RON |
| 42.393 RON |
| 41.982 RON |
| 41.982 RON |
| 42.322 RON |
| 44.358 RON |
| 52.701 RON |
| 59.910 RON |
| 73.229 RON |
| 90.298 RON |
| Capitaluri proprii | 15.679 RON | 18.475 RON | 38.330 RON | 38.309 RON | 38.309 RON | 40.042 RON | 42.328 RON | 51.805 RON | 59.039 RON | 72.912 RON | 89.512 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.016 RON | 1.921 RON | 4.063 RON | 3.673 RON | 3.673 RON | 2.280 RON | 2.030 RON | 896 RON | 871 RON | 317 RON | 786 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | 0 | — | — |
|---|