Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

LP

LUCA PREST SRL

Mun. Cluj-Napoca, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
23629701
Nr. reg.
J2008001452129
Înființată
1 apr. 2008
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Cod CAEN
4299

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

172 mil. RON

2025

Profit net

7,1 mil. RON

2025

Angajați

9

2025

Înființată

2008

Distincții

Top #46 Cluj — creștere 2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4299
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

2

Valoare totală atribuită

4.544.778 RON

Autorități contractante

2

Atribuiri publicate între 14 apr. 2016 și 10 oct. 2016.

202009/30933SEAP
Potrivit după CUI

Executie lucrari de modernizare a drumurilor de acces agricol prevazute �n cadrul proiectului �Modernizare drumuri de exploatatie agricola in comuna Miroslava, judetul Iasi�. Lungimea totala a drumurilor supuse modernizarii este de 10812 m, astfel: drum explotatie agricola 1 (Uricani) - 5245 m, drum explotatie agricola 2 (Vorovesti) - 1912 m, drum explotatie agricola 3 (Vorovesti) - 1970 m, drum explotatie agricola 4 (Proselnici) - 1685 m. Lucrarile vor consta in realizarea unei structuri rutiere flexibile din piatra sparta si balast, lucrari privind asigurarea scurgerii apelor, amenajare interesectii,amenajare drumuri laterale,lucrari privind siguranta circulatiei, organizare de santier, amenajari teren.Valoarea estimata a contractului este de 3.942.352,96 lei fara TVA, din care 121.255,96 lei, reprezinta valoarea aferenta procentului de cheltuieli diverse si neprevazute, in cuantum de 3,252030575% din valoarea totala estimata a lucrarilor (exclusiv organizare santier), de 3.728.623 lei fara TVA, suma compusa din: 1.Cheltuieli pentru amenajarea terenului (cap. 1.2 de deviz) - 14.795 lei fara TVA - se va oferta conform propriilor estimari/ liste ale ofertantilor; 2.Cheltuieli cu amenajari pentru protectia mediului si aducerea la starea initiala (cap. 1.3 de deviz) - 14.795 lei fara TVA - se va oferta conform propriilor estimari/ liste ale ofertantilor; 3.Constructii si instalatii (cap. 4.1 de deviz) - 3.699.033 lei fara TVA - se va oferta cu respectarea obligatorie a cantitatilor de lucrari solicitate prin listele cu cantitatile de lucrari prevazute in proiectul tehnic, prin raportare la:- consumurile de resurse materiale necesare pentru realizarea integrala a cantitatilor de lucrari solicitate, cu respectarea cerintelor cantitative si calitative prevazute �n proiectele tehnice, �n caietele de sarcini si �n concordanta cu actele normative si reglementarile �n vigoare,-consumurile proprii si justificabile de ore utilaje si ore manopera, corespunzatoare tehnologiilor

Autoritatea contractantă
COMUNA MIROSLAVA
Valoare atribuită:
3.824.712 RON
Publicat:
10 oct. 2016
197924/54SEAP
Potrivit după CUI

Executie de lucrari de inlocuire parapet metalic (balustrada ) pod si reparatie scari de acces la pod si parapetul acestora in cadrul proiectului �Reabilitare, modernizare strazi, parcari, pod si statii de transport in Municipiul Medgidia�, cod SMIS 7248, consta in: 1. Pentru parapetul metalic al podului principal si al viaductelor de acces:-Parapete pietonale noi din profile metalice cu grosimea minima de 6 mm pentru podul principal si viaductele de acces;-Parapete directionale noi pentru podul principal si viaductele de acces;-Protejarea parapetelor metalice in culoarea dorita de beneficiar.2.Pentru scarile de acces ale podului:-Parapete pietonale noi din profile metalice cu grosimea minima de 6 mm pentru cele 4 scari de acces ale podului;-Protejarea parapetelor metalice in culoarea dorita de beneficiar.-Repararea betoanelor (trepte si grinzi), la cele 4 scari de acces ale podului principal, cu betoane sau mortare speciale.Valoarea estimata a achizitiei este de 840.333,28 lei fara T.V.A., care cuprinde:-Pod si Viaducte � 447.979,04 lei ;-Reparatii scara 1 � 90.829,70 lei ;-Reparatii scara 2 � 103.579,65 lei ;-Reparatii scara 3 � 101.982,04 lei ;-Reparatii scara 4 � 95.962,85 lei.

Autoritatea contractantă
MUNICIPIUL MEDGIDIA
Valoare atribuită:
720.066 RON
Publicat:
14 apr. 2016

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. Administrație fiscală11 aug. 2026
    (gol)→Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj
  2. Data înregistrării11 aug. 2026
    01/04/2008→2008-04-01
  3. Formă de proprietate11 aug. 2026
    (gol)→PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
  4. Formă de organizare11 aug. 2026
    (gol)→PERSOANA JURIDICA
  5. Formă juridică11 aug. 2026
    SRL→SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
  6. Plătitor de TVA11 aug. 2026
    false→true
  7. Adresă11 aug. 2026
    Str. DOROBANȚILOR, Nr. 14-16, Sc. A, Et. 4, Ap. 7→Str. Vântului, nr. 1A
  8. Localitate11 aug. 2026
    Municipiul Cluj-Napoca→Mun. Cluj-Napoca

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Vântului, nr. 1A, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0731364890
Data înregistrării
2008-04-01

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/23629701

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei LUCA PREST SRL este 23629701, iar codul de TVA este RO23629701.

LUCA PREST SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2008001452129, din data de 2008-04-01.

LUCA PREST SRL are sediul social la adresa Str. Vântului, nr. 1A, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4299 — activitate nespecificată.

Da, LUCA PREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2008-05-08.

Da, conform datelor publice ANAF, LUCA PREST SRL este activă.

În 2025, LUCA PREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 172.043.500 RON, cu 9 angajați.

Companii similare

WTE WASSERTECHNIK GMBH ESSEN SUCURSALA CLUJ-NAPOCA
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SPORT PLAY SYSTEMS SRL
Mun. Turda
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
KSA T&T CONSTRUCT S.R.L.
Mun. Câmpia Turzii
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
RIOLIV SA
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FORTEX IMPEX SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TRANSILVANIA INFRASTRUCTURA S.R.L.
Sat Apahida Com. Apahida
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ZEVA CONSTRUCT SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DE BE CO SRL ITALIA SUCURSALA CLUJ
Municipiul Cluj-Napoca
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
WTE WASSERTECHNIK GMBH ESSEN SUCURSALA CLUJ-NAPOCAMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
SPORT PLAY SYSTEMS SRLMun. TurdaCluj—
KSA T&T CONSTRUCT S.R.L.Mun. Câmpia TurziiCluj—
RIOLIV SAMun. Cluj-NapocaCluj—
FORTEX IMPEX SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
TRANSILVANIA INFRASTRUCTURA S.R.L.Sat Apahida Com. ApahidaCluj—
ZEVA CONSTRUCT SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
DE BE CO SRL ITALIA SUCURSALA CLUJMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

Contact

0731364890

Str. Vântului, nr. 1A · Mun. Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
172.043.500 RON>+999%
Profit net
7.140.208 RON>+999%
Angajați
9
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
8 mai 2008
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 26 aug. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu CAEN 4299
  • Plătitor de TVAdin 08.05.2008

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-26.

Cifră de afaceri

172.043.500 RON

1.311,3%

Profit net

7.140.208 RON

2.624,4%

Capitaluri proprii

14.370.894 RON

98,7%

Număr mediu salariați

9

50,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 49.191.119 RON

85din 100Risc scăzut — clasa A

Cum a fost calculat

  • LichiditateBună20/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăÎn creștere25/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,94

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,94

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
50,1 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
4,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
24,9 %
Cifră de afaceri / salariat
19.115.944 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator200920102011201220132014201520162017201820192020

Comparație cu 242 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri172.043.500 RON
    P25 145.390 RONMediană 749.091 RONP75 4.778.438 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

  • Profit net7.140.208 RON
    P25 -573 RONMediană 58.388 RONP75 405.287 RON

    Peste 95% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați9
    P25 1Mediană 3P75 9

    Peste 76% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat19.115.944 RON
    P25 139.916 RONMediană 265.615 RONP75 548.121 RON

    Peste 98% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2021
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri12.149.330 RON9.786.115 RON10.408.412 RON21.234.984 RON42.429.740 RON45.527.047 RON26.844.353 RON10.526.437 RON28.164.193 RON49.900.128 RON1.789.675 RON8.989.315 RON13.583.571 RON9.853.577 RON2.459.729 RON12.190.267 RON172.043.500 RON
Profit net844.280 RON1.189.524 RON874.566 RON2.223.586 RON2.473.259 RON3.419.411 RON2.770.896 RON449.823 RON1.113.260 RON5.323.082 RON2.314.111 RON209.813 RON416.493 RON540.490 RON81.242 RON262.087 RON7.140.208 RON
Total active3.489.916 RON5.255.575 RON6.296.750 RON9.079.422 RON22.767.275 RON17.912.888 RON8.460.193 RON21.229.167 RON41.310.439 RON7.706.580 RON6.972.420 RON7.243.645 RON9.832.777 RON8.841.806 RON8.459.437 RON22.525.349 RON28.650.509 RON
Active imobilizate963.205 RON1.738.139 RON3.021.631 RON4.137.649 RON1.942.336 RON1.117.451 RON3.484.295 RON15.467.549 RON14.477.952 RON3.046.403 RON1.611.140 RON1.301.805 RON1.285.200 RON665.720 RON640.571 RON876.588 RON802.444 RON
Active circulante2.526.711 RON3.517.436 RON3.275.119 RON4.941.773 RON20.824.939 RON16.795.437 RON4.975.898 RON5.761.618 RON26.832.487 RON4.660.177 RON5.361.280 RON5.941.840 RON8.547.577 RON8.176.086 RON7.818.866 RON21.648.761 RON27.848.065 RON
Capitaluri proprii775.113 RON1.964.637 RON2.811.583 RON4.370.401 RON2.939.142 RON3.419.651 RON3.720.309 RON450.063 RON1.563.323 RON6.886.404 RON5.832.094 RON6.041.907 RON6.456.260 RON6.924.148 RON6.976.633 RON7.231.186 RON14.370.894 RON
Datorii totale1.506.844 RON2.060.580 RON2.760.995 RON3.106.707 RON19.003.410 RON10.688.344 RON2.764.384 RON20.688.057 RON39.651.913 RON691.636 RON1.141.023 RON1.201.738 RON3.377.225 RON1.917.658 RON1.484.794 RON15.303.043 RON14.342.491 RON
Număr mediu salariați23416211212293744747—6687569

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă